HARIBO Türkiye’den global atama

HARIBO'da gelişmekte olan ülkeler pazarlama ve ürün portföyü liderliğini üstlenecek isim belli oldu.

12.01.2022 - 10:28 | MediaCat

HARIBO Türkiye'den global atama

Nisan 2018’den bu yana HARIBO’nun Türkiye ve MENA Bölgesi pazarlama grup müdürü olarak görev yapan Tamer Karabay, gelişmekte olan ülkeler pazarlama ve ürün portföyü liderliğine atandı. Karabay, toplam 87 ülkeyi kapsayan yeni görevine Lüksemburg’da devam edecek.

Görevi çerçevesinde HARIBO’nun global olarak büyümesine katkı sağlayacak pazarlara odaklanarak pazarlama ve kategori büyütme alanında hayata geçirilecek çalışmaları yürütecek olan Karabay, Latin Amerika, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri ile Kanada, Meksika, Japonya, Kore ve Tayland’dan sorumlu olacak.

Lisans eğitimini 1995’te İstanbul Teknik Üniversitesi Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Karabay, eğitim hayatına ara vermeden devam ederek Colorado Üniversitesi’nde pazarlama eğitimi aldı. Kariyerine 1998 yılında ürün müdürü olarak Eczacıbaşı’nda başlayan Karabay HARIBO’dan önce sırasıyla; CarrefourSa, UNO, Cadbury, Mondelēz International, Chipita S.A 7DAYS şirketlerinde çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.