Güzel Sanatlar’da ayrılık

ECD olarak görev yapan Hakan Seyrek, ajansla yollarını ayırdı.

19.01.2015 - 11:03 | Ali Kuru

Güzel Sanatlar'da ayrılık

Güzel Sanatlar‘da ECD olarak görev yapan Hakan Seyrek, ajansla yollarını karşılıklı olarak ayırdıklarını duyurdu. Açıklamasında, “Yollar kesişir, yollar ayrılır. Önemli olan yol boyunca ne ektiğiniz ne biçtiğiniz. 1,5 yıl boyunca attığımız tohumların yeşerdiğini, büyüdüğünü, meyve verdiğini gördük. Ne mutlu bana. İyi bir ekiple çalıştım. Nezdinizde onlara da teşekkür ederim. İleride yollarımızın kesişeceğinden eminim” ifadelerine yer veren Seyrek, hâlihazırda iki ajansla görüşmelerinin devam ettiğini fakat gelecek planlarına ilişkin kesinleşen bir durumun olmadığını söyledi.

“Ağır ağır acele ediyorum” diyen Seyrek, bambaşka bir oluşumla sektöre dönebileceğinin de sinyallerini verdi.

Hakan Seyrek kimdir?

Reklamcılığa 1996 yılında İlancılık‘ta yazar olarak başladı. İlancılık, Güzel Sanatlar, Klan, Art Grup, Y&R Reklamevi, Team Red gibi sektörün önde gelen ajanslarında çalıştı.

Migros, Milliyet, Türkpetrol, Fanatik, Bingo, Kent, Tansaş, Sony Ericsson, E-Kolay, Dalin, Levis, Hazır Kart, Turkcell, Avea, Burger King, Pınar, Lancia, Falım, Arçelik, Vodafone, Eti Maximus, Eti Tutku, Eti Petito, Eti Bollos, Eti Çikolata, Eti Balık Kraker, Eti Sütburger, Eti Karam, Popeyes gibi ulusal ve uluslararası markalara hizmet verdi.

Kristal Elma, Kırmızı ve London International Awards yarışmalarında çeşitli ödüller kazandı. En iyi reklam metni kategorisinde Eli Acıman Özel Ödülünü alan ilk yazar oldu.

Son olarak MediaCat Dergisi tarafından 2014’te yılın “sınırlar zorlayan” kreatif direktörleri arasında gösterildi.