Gülümsemeden doğan güç

Colgate Avustralya'dan iyimserlik vurgulu bir kampanya.

22.09.2022 - 16:48 | Sencer Uçar

Gülümsemeden doğan güç

Avustralya’da Güçlü Gülümseme platformuyla iyimserliğin ön planda olduğu gerçek insan öykülerini geniş kitlelerle buluşturan Colgate-Palmolive, yeni kampanyasında gülümseme sponsoru olduğu Avustralya Kadın Futbolu Ligi’nde yer alan Yeronga Devils’ta forma giyen işitme engelli sporcu Jamie Howell’ın öyküsünü ekrana taşıyor.

VMLY&R imzalı filmde Jamie Howell’ın, zorlukları ve kaygıları takımdan aldığı destek ve mutlulukla nasıl aştığı işleniyor.

Son üç yıldır Colgate’in ‘güçlü gülümseme’ cesaretini gösteren ve dünyayı daha iyi bir yer hâline getirmek için uğraşan gerçek insanların öykülerini paylaştığını belirten Colgate Avustralya & Yeni Zelanda Pazarlama Direktörü Anthony Crewes, Yeronga Devils ve Jamie Howell’ın öyküsünü paylaşma şansı bulmaktan duyduğu heyecanı dile getirerek, ” Her daim iyimser olmak zordur ama tercihinizi bu yönde kullandığınızda hayatınızı değiştirecek bir güce dönüşebilir. İyimserliği savunmak, daha sağlıklı bir dünya ve herkes için daha sağlıklı gülümseler yaratma konusundaki kararlılığımızı gösteriyor” yorumunda bulundu.

İlk adımı reklam filmiyle atılan kampanya, Jamie Howell’ın Instagram ve TikTok’ta taraftar marşlarını Avustralya işaret diline tercüme ederek, insanları işaret dilini öğrenmeye davet ettiği paylaşımlarla devam ediyor. Mecralarda lig oyuncuları ve influencer’lar da Howell ile düet yaparak kampanyaya destek veriyor.

@colgate_anz Hear our mighty roar! Duet with me and learn how to sign the Brisbane Lions’ team song in Auslan! Smile Strong 😁#ColgateSmileStrong #colgate #smilestrong #afl #brisbanelions #auslan #duet #duetme #giveitago ♬ original sound – Colgate Australia

KÜNYE

  • Reklamveren: Colgate-Palmolive
  • Reklam Ajansı: VMLY&R
  • Medya Ajansı: Wavemaker
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.