MediaCat

Guardian ve D&AD’den yeni bir yaratıcılık festivali

2019’da Londra’da gerçekleşecek olan yaratıcılık festivali, farklı disiplinleri bir araya getirecek.

Guardian ve D&AD’den yeni bir yaratıcılık festivali

D&AD Festivali’nin ikinci günü sona ererken, Guardian Media Group ve D&AD yönetimi heyecan verici bir gelişme paylaştı. Buna göre, paydaşlar, yaratıcılığın gücünü bir kez daha ortaya koymak ve bu gücün hem kültürü hem de iş dünyasını nasıl şekillendirdiğini anlatmak üzere yeni bir global yaratıcılık festivali için yola çıktı.

2019 yılında gerçekleşecek ve D&AD Festivali’nin yerini alacak olan festival, dünyanın dört bir yanındaki tasarım, film, reklam, oyun, müzik, moda ve mimari gibi farklı disiplinlerden yaratıcıları, kanaat önderlerini ve yükselen yetenekleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Guardian Media Group yöneticilerinden David Pemsel, festivali, “Dijital yıkım, otomasyon ve AI’ın sektörü tamamen etkilediği günümüzde, yaratıcılığın yalnızca medya, reklam ve tasarım dünyasını etkilemediği açık. Sektörün uzun vadeli stratejisini oluşturmak çok değerli.” sözleriyle anlattı. D&AD CEO’su Tim Lindsay ise amaçlarını, “liderler, yetenekler ve yaratıcı fikir üreticileri için bir çatı inşa etmek” olarak ifade etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.