GSMobile hayata geçti

Galatasaray Spor Kulübü, 5 yıldır ana sponsoru olan Avea ile işbirliğinin sınırlarını genişleterek...

10.04.2009 - 16:47 | MediaCat

Galatasaray Spor Kulübü, Avea ile ‘Mobil Telekomünikasyon İşbirliği’ne imza atarak taraftarlarına özel tarife ve servislerle fark yaratacak.

Galatasaray Spor Kulübü, 5 yıldır ana sponsoru olan Avea ile işbirliğinin sınırlarını genişleterek ‘Mobil Telekomünikasyon İşbirliği’ çerçevesinde yeni bir projeyi hayata geçirdi.

Galatasaray Spor Kulübü, yapılan işbirliği kapsamında, “tek takım, tek yürek, tek hat” sloganıyla Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden GSMobile markası ile özel tarife ve servisleri taraftarlarla buluşacak.

GSMobile’ı tercih eden taraftarlar, kendilerine özel avantajlı tarifeler, ayrıcalıklı hizmetler ve yüksek hizmet kalitesi ile hem “aslanlar gibi konuşacak” hem de bağlı oldukları sarı-kırmızı renkler için kulüplerinin geleceğine katkıda bulunacak.

GSMobile’ın tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Avea ve TTNET ile birlikte Türk Telekom grubu olarak Türk sporuna çeşitli alanlarda destek verdiklerini ifade etti. Doany, “Avea’nın, bugün, Galatasaray Spor Kulübü ile imzaladığı anlaşma çok önemli. Müşteri odaklı yaklaşımın çok güzel bir örneğini teşkil eden mobil telekomünikasyon işbirliği, pazarlama ve marka yönetimi kavramlarına yeni bir boyut getirecek ve Türkiye mobil pazarında rekabetin dengelerini değiştirecek. Avea çeşitli markalarla güçlü kanallardan müşterilerine ulaşacak. Galatasaray ise bu sadakat programı yoluyla ek gelir elde edecek ve Galatasaraylılar takımlarına maddi destek verirken Avea’nın sunduğu özel avantajlardan yararlanacaklar” dedi.

Avea CEO’su Cüneyt Türktan ise , 104 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye spor tarihinde önemli bir yere sahip olan Galatasaray Spor Kulübü ile yapmış oldukları “Mobil Telekomünikasyon İşbirliği”nden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Türk futboluna uzun yıllardır sponsorluk projeleri ile katkı yaptıklarını, bu yıl da spor kulüplerine “Mobil Telekomünikasyon İşbirliği” modeli ile sürdürülebilir ve kalıcı kaynak yarattıklarını belirten Türktan, “Türkiye ve Avrupa’nın güçlü markalarından biri olan Galatasaray Spor Kulübü’nün, Türkiye’nin ‘en çok tercih edilen operatörü’ Avea ile böylesine önemli bir işbirliğine imza atması her iki taraf için de büyük bir anlam ifade ediyor. Galatasaray taraftarları, hangi operatörden olursa olsun mevcut GSM numarasını koruyup AVEA’ya numarasını taşıyarak GSMobile tarifelerinden faydalanabilecek ya da GSMobile markalı yeni bir hat alarak Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden benzersiz tarifeleri ile doya doya konuşacaklar” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ise “Sporun büyük bir endüstri haline dönüştüğü günümüzde, Avrupa’nın önde gelen kulüpleri ile aynı kulvarlarda rekabet eden Galatasaray Spor Kulübü olarak, hem kulüplerin hem de taraftarların kazanacağı bu tür yeni platformların yaratılmasının ülkemiz açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu noktada taraftarlarımızın bu ürünlere ilgi göstermesi büyük önem taşıyor. Taraftarlarımıza yönelik çok özel katma değerli servislerin de sunulduğu GSMobile ile Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca Galatasaray taraftarının hem kendileri için avantajlı bir hizmet almalarını hem de kulüplerine bağlılıklarını pekiştirecekleri bir hizmet anlayışı hedefliyoruz” dedi.

GSMobile’lılara özel ayrıcalıklar

GSMobile tarifeleri hem Galatasaray taraftarlarına kendi aralarında avantajlı fiyatlardan görüşme fırsatı sağlarken, tüm diğer operatörler ile AVEA yönlerine aramalarda da rekabetçi fiyatlar sunuyor. GSMobile’ın taraftarlarına sunacağı özel içerikler; sporculara yönelik hiçbir yerde bulunmayan özel görüntüler, kulüple ilgili en güncel haberler, hediye maç biletleri ve formalar ve daha birçok ayrıcalıklı fırsatlar sadece GSMobile’lılar için sunulacak.

GSMobile tarifelerinden yararlanmak için her türlü satış ve satış sonrası işlemler geniş bir bayi ağı ile tüm Avea bayileri, yetkili Türk Telekom bayileri ve yetkili Galatasaray Store mağazalarında sunulmaya başlandı. GSMobile tarifelerinden faydalanmak isteyen Galatasaray taraftarları hem faturalı hem de faturasız hat seçeneklerinden yararlanabilecekler..

Altı farklı reklam filmi çekildi

Galatasaray, GSMobile projesi için Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ile birlikte çalışarak altı farklı reklam filmi hazırladı. Umur Turagay’ın yönettiği bu filmlerde Galatasaraylı sporcular Arda Turan, Harry Kewell, Cassio Lincoln, Hüseyin Beşok, Işıl Alben, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Dünya Şampiyonu tekerlekli sandalye basketbol takımı oyuncuları ile Türkiye Şampiyonu yüzme takımı sporcusu Burcu Yeşil rol aldı. Oyuncularıyla olduğu kadar çekimleriyle de dikkat çeken reklam filmlerinde, Galatasaray’ın sporun her dalında her zaman iddialı bir spor kulübü olmasının yarattığı büyüklük hissinden yola çıkıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.