GSK’dan özel iPad yazılımı

İlaç ve aşı firması GlaxoSmithKline (GSK), hekimleri ve diğer sağlık profesyonellerini bilimsel gelişmelerle ilgili olarak hızlı ve etkin bir şekilde bilgilendirmek üzere iPad üzerinden çalışan bir yazılım üretti

16.03.2011 - 00:00 | MediaCat

İlaç ve aşı firması GlaxoSmithKline (GSK), hekimleri ve diğer sağlık profesyonellerini bilimsel gelişmelerle ilgili olarak hızlı ve etkin bir şekilde bilgilendirmek üzere iPad üzerinden çalışan bir yazılım üretti. Bu yazılım sayesinde tanıtım uzmanları çalışmalarını çok daha etkin ve hızlı bir şekilde yerine getirebilecekler. Uzmanlık ve ihtiyaçlarına göre en güncel bilgiler hekimlere artık online olarak iletilecek. Böylece hem zamandan hem de kağıt kullanımından önemli ölçüde tasarruf edilecek. 

Newsweek tarafından dünyanın en yeşil şirketleri arasında gösterilen GSK bu sistem sayesinde kâğıt tüketiminin azalmasına dolayısıyla çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına katkı yapacak.

Pro DG ile farklı hekim gruplarının ihtiyaçlarına göre düzenlenen bilgilendirici broşürler, tanıtım uzmanları tarafından hekimlere online olarak ulaştırılacak. Ekiplerin sürekli online kalması sayesinde, hekimler yeni bilgilerle ilgili sorularını da yine online olarak yöneltebilecek ve hızlı bir biçimde yanıt alacaklar. Ayrıca hekimlerle online anketler yapılarak onların bilgi ihtiyaçları ve ilgi alanları tespit edilebilecek.

Sistem sayesinde hekimlerin zamanları gereksiz yere alınmadan, bilgilendirme hizmetini daha da etkinleşecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.