grupfoni hizmetleri ‘gizli müşteri’yle denetliyor

Kullanıcılarına yaşadıkları şehrin tadını çıkarmaları için fırsatlar sunan grupfoni, firmaya elinde grupfoni kuponuyla giden müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak için gizli müşteri yöntemini kullanıyor

04.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Kullanıcılarına yaşadıkları şehrin tadını çıkarmaları için fırsatlar sunan grupfoni, firmaya elinde grupfoni kuponuyla giden müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak için gizli müşteri yöntemini kullanıyor. www.grupfoni.com’da yer alan fırsatlar, müşteri gibi mekana giden grupfoni çalışanı tarafından değerlendiriliyor.

Grupfoni, işbirliği yaptığı firmaları gizli müşteri yöntemiyle denetliyor. grupfoni’de gizli müşteri olarak görevlendirilmiş şu an için 3 çalışan bulunuyor.

Gizli müşteri, mekana önce kuponsuz müşteri olarak gidiyor. Mekanın grupfoni tarafından belirlenen bazı kriterlere uygun olup olmadığını denetleyerek bir rapor hazırlıyor. Mekan, bu kriterlerden geçer not alırsa, bu kez grupfoni fırsatından yararlanan müşteri gibi gidilerek verilen hizmetin kalitesi grupfoni için yeniden değerlendiriliyor. Gizli müşteriler mekanı değerlendirirken müşteriye gösterilen ilgiden hizmetin kalitesine, mekanın hijyen durumundan fiyat politikasına kadar her şeyi dikkate alıyor. grupfoni, sadece bu değerlendirmelerden olumlu not alabilen firmalarla işbirliğine devam ediyor. .

Konuyla ilgili olarak grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Burak Hatipoğlu şu açıklamayı yaptı: “Üyelerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları bizim için çok önemli. Ben, üyelerimizden gelen tüm mailleri her gün tek tek okuyorum. Çünkü üyelerimizin değerli yorumları sayesinde nasıl ilerlememiz gerektiğine karar verip, daha doğru adımlar atabiliyoruz. grupfoni kuponlarını kullanan müşterilerimizin işletmelerde de herhangi bir problem yaşamamaları adına bu ekibimizi önümüzdeki aylarda genişletmeyi planlıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.