Gri Creative Agency’ye 7 ayda 7 ödül

Gri Creative Agency, uluslararası platformdaki saygın yarışmalarda aldığı ödüllerle, yılın 7. ayını 7 ödülle tamamladı...

28.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Gri Creative Agency, uluslararası platformdaki saygın yarışmalarda aldığı ödüllerle, yılın 7. ayını 7 ödülle tamamladı. Gri Creative Agency, uluslararası alanda, sektöründe yılın en iyilerini seçen Interactive Media Awards’dan (IMA), Türkiye’den ilk kez otel kategorisinde “Outstanding Achievement” (Üstün Başarı) ödülü başta olmak üzere dört ödül;  bu yıl International Academy of the Visual Arts tarafından 16.’sı düzenlenen “Communicator Awards” yarışmasında iki ödül; dünya çapında en iyi flash web sitelerinin günlük olarak sergilendiği Design Licks’ten bir ödül alarak, yılın ilk 7 ayında 7 ödül almış oldu.

www.nvr.com.tr’ye Günün Sitesi ödülü – 4 Temmuz 2010

Gri Creative Agency’nin tasarladığı N.V.R markası web sitesi, dünya çapında en iyi flash web sitelerinin günlük olarak sergilendiği Design Licks’te, 04.07.2010’da “Günün Sitesi” seçildi.

www.acibadem.com.tr’ye Üstün Başarı ödülü

Gri Creative Agency, sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen ve 2006 yılında Interactive Media Council tarafından hayata geçirilen Interactive Media Awards (IMA) tarafından ‘Hastane’ kategorisinde Outstanding Achievement (Üstün Başarı) ödülüne layık görüldü. Gri Creative Agency, Acıbadem Grubu için hazırladığı www.acibadem.com.tr projesi ile, Acıbadem Sağlık Grubu’nun hastane, Acıbadem kurumsal dergisi Hayat, sağlık profesyonelleri, yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları web sitelerini aynı çatı altında topluyor.

www.kurumsalsosyal.com’a Üstün Başarı ödülü

Türkiye’nin tek kurumsal sosyal sorumluluk ağı olan kurumsalsosyal.com Interactive Media Awards (IMA) tarafından “Kar amacı gütmeyenler” kategorisinde Outstanding Achievement (Üstün Başarı) ödülüne layık görüldü.

www.taypa.com.tr’ye Üstün Başarı ve Mükemmellik ödülü

Interactive Media Award (IMA) tarafından Outstanding Achievement (Üstün Başarı) ödülüne ve International Academy of the Visual Arts Annual Communicator Awards tarafından da “Gold Award of Excellence” ödülüne layık görüldü.

www.divan.com.tr’ye Üstün Başarı ve Üstünlük ödülü

Interactive Media Award (IMA) tarafından Otel kategorisinde,  Outstanding Achievement (Üstün Başarı) ödülüne ve bu yıl International Academy of the Visual Arts tarafından 16.’sı düzenlenen “Communicator Awards” yarışmasında otel kategorisinde “Silver Award of Distinction” (Üstünlük) ödülüne layık görüldü.

hurriyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.