Gözler doğanın asil çocukları ‘Atlar’a çevriliyor

Koç Allianz’ın her yıl siyah-beyaz ve renkli olmak üzere iki ayrı dalda düzenlediği fotoğraf yarışmasında, 2006 yılının konusu “Atlar” olarak belirlendi.

07.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Koç Allianz’ın her yıl siyah-beyaz ve renkli olmak üzere iki ayrı dalda düzenlediği fotoğraf yarışmasında, 2006 yılının konusu “Atlar” olarak belirlendi. Yarışma için son başvuru tarihi 25 Ağustos.

Geleneksel Koç Allianz Fotoğraf Yarışması’nda, objektifler bu yıl, insanoğlunun en eski dostlarına, asaletin ve gücün simgesi “Atlar”a çevriliyor. Amatör-profesyonel tüm fotoğrafseverlere açık olan 13. Koç Allianz Fotoğraf Yarışması’na katılabilmek için son başvuru tarihi 25 Ağustos 2006.

Seçici kurulu, Öğretim Üyesi Murat Germen, Fotoğraf Sanatçıları Ara Güler, İzzet Keribar, Laleper Aytek, Kamil Fırat, Koç Allianz Fotoğrafevi yöneticisi Hasan Şenyüksel ile Koç Allianz Murahhas Aza ve Genel Müdürü M. Kemal Olgaç’tan oluşan yarışmanın, her iki kategoride belirlenecek birincilerine 5000 YTL ile her bir kategori için 2500 YTL değerinde 2 adet mansiyon ödülü verilecek.

Koç Allianz Fotoğraf Yarışması’nın sonuçları 10 Eylül 2006 tarihinde duyurulacak.

Başvuru Adresi
Koç Allianz Fotoğraf Yarışması 2005
Bağlarbaşı, Kısıklı Cad. No:11
Altunizade 34662 İstanbul

Bilgi İçin
(216) 556 60 80 veya www.kocallianz.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.