GoStudent’ta üst düzey atama

GoStudent Türkiye, Yunanistan ve Polonya Bölge Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

17.10.2022 - 12:11 | MediaCat

GoStudent'ta üst düzey atama

GoStudent Türkiye, Yunanistan ve Polonya bölge direktörlüğüne Barış Üçok atandı.

Ankara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra London Business School’da yöneticilik eğitiminin yanı sıra stratejik karar verme ve liderlik yüksek lisans eğitimini tamamlayan Barış Üçok, 2008 yılına kadar çoğunlukla eğitim yönetimi alanında olmak üzere farklı sektörlerde üst düzey yöneticilik rolleri üstlendi. 2008’de UFO Infrared Heater’da ve 2012 yılında Collezione’da Ukrayna ülke müdürü olarak görev yapan Üçok, GoStudent’a katılmadan önce EF Education First Avustralya, Kazakistan ve İsviçre’de çalıştı. Bu süreçte Almanya, Rusya, İtalya, İspanya, İsviçre, Danimarka, Belçika, Lüksemburg, Norveç ve İsveç’deki operasyonlardan sorumlu oldu ve farklı çaplarda ekipler yönetti.

2021 yılından bu yana GoStudent Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapan Barış Üçok, Avusturya merkezli edtech şirketinin Türkiye, Yunanistan ve Polonya bölge direktörlüğünün yanı sıra ülke müdürlüğü görevini de sürdürecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.