Gora’nın yönetmeninden Max Para

Max'ın ve paranın icadından sonraki en büyük buluş Max Para'nın reklam filmi, Güney Afrika'da Ömer Faruk Sorak tarafından çekildi...

26.03.2009 - 17:53 | MediaCat

Max’ın ve paranın icadından sonraki en büyük buluş Max Para’nın reklam filmi, Güney Afrika’da Ömer Faruk Sorak tarafından çekildi.

02-04 Şubat 2009 tarihlerinde, çekimleri Güney Afrika’da yapılan Max Para reklam filmini, Vizontele, Gora, Sınav gibi filmlerin usta yönetmeni Ömer Faruk Sorak çekti. 3 ayrı mekanda çekilen Max filmi, 3D ile tek mekandaymış gibi birleştirilerek kurgulandı. Sette 120 kişinin görev aldığı reklam filminde, 80 adet dondurma yendi.

Anima Animasyon tarafından, AslanMax’a önceki reklam filmlerine göre daha yakışıklı ve havalı bir görünüm kazandırıldı.

Reklam filminde, Aslan Max bir karavanın üzerinden megafonla çocuklara seslenerek kampanyayı anlatıyor. Kampanyayı duyan çocuklar da Max dondurmalarından çıkan Max Paralar ile anında kazanıyorlar. Kampanya kapsamında Max Kakao, Max Vanilya, Max Antep Fıstığı, Max Çilek ve Tozpembe, Karbeyaz, Şokomax’larda Boş Yok! Dondurmasını yiyen çocuklar 5/10/25/70 kuruş değerindeki “Max Para”ları anında kazanıyor. Böylece bir sonraki dondurmasını Max Parası kadar indirimli veya bedava alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.