Google’dan yeni web mağaza

İnternet arama motoru Google, tüketicilerin Android yazılımına sahip cep telefonlarını satın almalarını kolaylaştıracak yeni web mağazasını hayata geçirdiğini duyurdu...

06.01.2010 - 00:00 | MediaCat

İnternet arama motoru Google, tüketicilerin Android yazılımına sahip cep telefonlarını satın almalarını kolaylaştıracak yeni web mağazasını hayata geçirdiğini duyurdu.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, bu yeni satış kanalında ilk olarak, HTC donanımı ile en güncel Android yazılımını buluşturan Nexus One modelinin satışa sunulduğu belirtildi.

Google’ın yeni satış kanalının ana hedefinin, Google’ın internet dünyasındaki kullanıcıları ile Android cep telefonlarını buluşturmak olduğu vurgulanan açıklamada, kullanıcı dostu olarak tasarlanan Google web store’da tüketicilerin kolaylıkla istedikleri ürüne sahip olabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, google.com/phone adresinden girilebilecek web mağazasında kullanıcıların, Nexus One telefonlarını herhangi bir servis bağlantısı olmadan satın alabilecekleri, böylece kendi istedikleri SIM kart veya GSM şebekesini tercih edebilecekleri aktarıldı.

Kullanıcıların isterlerse Google’ın partneri olan operatör hizmetlerinin sunulduğu telefonlardan da edinebilecekleri belirtilen açıklamada, bu satış kanalından yeni telefonlar piyasaya sunuldukça, tüketicilerin de kendi tercih ettikleri bir cep telefonu ile kendi ihtiyaçlarına uygun bir hizmet planını birleştirmelerinin mümkün olacağı bildirildi.

 

Kaynak: www.haberturk.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.