Google karşı saldırıya geçti

Bugüne kadar reklam bütçesine çok az miktarlarda para ayırmakla tanınan Google, tarihinde uluslararası özelliğe sahip en büyük reklam kampanyasına imza atıyor...

19.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Bugüne kadar reklam bütçesine çok az miktarlarda para ayırmakla tanınan Google, tarihinde uluslararası özelliğe sahip en büyük reklam kampanyasına imza atıyor. Google, bugün İngiltere’de başlayan ve toplamda 6 ülkede gösterilecek ‘Gone Google’ kampanyası ile 1 ay süre ile gözler önünde olacak.

‘Gone Google’ kampanyası, Microsoft’un kurumsal piyasasını ele geçirmeyi amaçlıyor.

Google’ın kendi içerisinde hazırlanan, ‘Gone Google’ kampanyasına ait 21 reklam 28 gün boyunca, billboardlarda, Paddington ve Liverpool’daki tren istasyonları gibi dijital lokasyonlarda, Economist ve Daily Telegraph ‘ta basılı ilanlar eşliğinde yer alacak. Ayrıca kampanyanın online kısmında Silicon.com, FT.com ve Times Online sitelerinde reklamlar yer alacak.

İngiltere’de başlayan uluslararası kampanya , Amerika, Fransa, Avustralya gibi ülkelerde iş amaçlı Google uygulama ürünlerinin yayılmasını sağlamayı amaçlıyor. Gmail ve Google Docs’un dijital gösterimleri ise Londra istasyonunda ve daha pek çok yerde yapılıyor.

 Kaynak: guardian.co.uk

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.