Google artık Türkiye’de

Google, Türk kullanıcılar ve reklam verenlerin, yerel ürün ve hizmetlere ulaşmalarını sağlamak için Türkiye'de ofis açtı.

20.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Google, Türk kullanıcılar ve reklam verenlerin, yerel ürün ve hizmetlere ulaşmalarını sağlamak için Türkiye’de ofis açtı.

Google Türkiye ofisinin açılışı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Google’ın Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Direktörü Dennis Woodside, Google’ın Kaliforniya’da bir garajda başladığını anımsatarak, bugün dünyanın pek çok yerinden erişilebildiğini anlattı.

Google’ın dünyanın bütün bilgilerini organize etmeye çalıştığını ifade eden Woodside, içerikle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Google için bundan sonra mobil telefonların da önemli olduğuna dikkati çeken Woodside, mobil telefonların artık internet bilgisi için erişim noktası olacağını söyledi.

Google’ın amacının her geçen gün yenilikçi yollar bulmak olduğunu ifade eden Woodside, Google’ın bugün 171 dilde arama motoru bulunduğunu, aynı zamanda video, gmail, googleearth gibi pek çok hizmeti de kullanıcılara sunduğunu kaydetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.