MediaCat

Goodyear Türkiye’ye yeni grup iletişim müdürü

Goodyear Lastikleri T.A.Ş Grup İletişim Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Goodyear Türkiye’ye yeni grup iletişim müdürü

Goodyear’ın Türkiye organizasyonunda grup iletişim müdürlüğüne Selen Muratoğlu atandı. Goodyear Lastikleri T.A.Ş Grup İletişim Müdürü olan Muratoğlu, yeni görevinde şirketin tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. Goodyear Türkiye’nin marka, kurumsal iletişim, kamu ve basın ilişkileri faaliyetlerine liderlik edecek olan Muratoğlu, şirketin iç iletişim çalışmalarını da yönetecek.

İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Selen Muratoğlu, University of California San Diego Pre-MBA ve Marmara Üniversitesi Ürün Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans derecesine sahip. Geçmişte Hayat Kimya ve Citroën’de kurumsal iletişim, satış ve pazarlama alanlarında sorumluluk üstlenen Muratoğlu, Goodyear ailesine katılmadan önce, 2010 yılından bu yana Michelin Lastikleri Tic. A.Ş bünyesinde kurumsal iletişim ve medya ilişkileri müdürü olarak görev almaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.