Gönülden ödüller

Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD), bu yıl ilk defa dağıtacağı Gönülden Ödüller ile özel sektördeki gönüllülük çalışmalarını ve bu alandaki başarıları desteklemeyi, toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmeyi ve özel sektörde gönüllülüğün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Gönülden Ödüller, 20 Haziran'da Milliyet Gazetesi'nde sahiplerine verilecek.

20.06.2007 - 11:29 | MediaCat

Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD), bu yıl ilk defa dağıtacağı Gönülden Ödüller ile özel sektördeki gönüllülük çalışmalarını ve bu alandaki başarıları desteklemeyi, toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmeyi ve özel sektörde gönüllülüğün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Gönülden Ödüller, 20 Haziran’da Milliyet Gazetesi’nde sahiplerine verilecek.

Milliyet İK ve insankaynaklari.com işbirliğiyle düzenlenen Gönülden Ödüller, 20 Haziran 2007 Çarşamba günü, Milliyet Gazetesi’nde düzenlenecek bir tören ile sahiplerini bulacak. Ödül töreni saat 15.00’te Milliyet Gazetesi’nin konferans salonunda düzenlenecek İyi Örnekler Paneli’yle başlayacak. ÖSGD bu panelle 5. yılını da kutlayacak.

Panelin “Özel Sektör Gönüllülüğünde Farklı Yapılanma Modelleri” konulu birinci oturumuna Sn. Esra Tapban, “Çalışanların İnisiyatifiyle Gönüllülük: Unilever Çalışanlarının Turuncu Şapka Derneği”; Sn. Serap Gökçebay, “Global Modelin Yerelde Uygulanması: McDonald’s Çocuk Vakfı”; Sn. Yunus Erduran, “Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Yetkinlik Geliştirmek: Philip-Morris SA Liderlik Gelişim Programı Sosyal Sorumluluk Projesi” sunumları ile katılacak.

“Özel Sektörde Gönüllülük Projeleri ve Gönüllük Programı Yönetimi” konulu ikinci oturumda ise Sn. Nevnihal Çiftçi, “Citibank: Gönüllüleri Ödüllendirme”; Sn. Levent Dokuyucu, “HSBC: Gönüllülük Projesi Örneği”; Seda Erzen, “Boyner Holding’te Gönüllülüğün Yaygınlaştırılması” üzerine paylaşımlarda bulunacak.

Panelin ardından Gönülden Ödüller töreni, Özel Sektör Gönüllüler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tayfun Bayazıt’ın açılış konuşması ile başlayacak ve Milliyet Gazetesi Yayın Danışmanı Sn. Nurcan Akad, Hedef Alliance Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ethem Sancak, Özel Sektör Gönüllüler Derneği Başkan Yardımcısı Sn. Dr.Yılmaz Argüden’in konuşmaları ile devam edecek. Gönülden Ödüller Töreni, başvuran kurum ve gönüllülerinin ve Özel Sektör Gönüllüler Derneği üyelerinin katılımı ile gerçekleşecek.

Ayrıca, Gönülden Ödüller’de, ödül almaya değer görülen her şirketten birer gönüllüye, Harvard Business School işbirliğinde eğitim düzenleyen Netron Business School’dan birer kişilik Kişisel Gelişim¬/ Zaman Yönetimi Eğitimi paketi de hediye edilecek.

Gönülden Ödüllerin 3 Kategorisi bulunuyor;

En Başarılı Gönüllülük Programı Ödülü
; Gönüllülük Programı’nı kurumsal bir şekilde ve etkin olarak yürüten ve gönüllülüğü yaygınlaştırmada başarılı olan şirketin ödüllendirilmesi.


En Başarılı Gönüllülük Projesi Ödülü
; Toplumun bir ihtiyacını karşılamada başarılı olan ve/veya ilgili konuda önemli derecede katma değer ve pozitif etki yaratan Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.


En Yaratıcı Gönüllülük Projesi Ödülü
; Bir toplumsal ihtiyacı belirleyerek buna yaratıcı ve kalıcı çözüm geliştiren Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.