Gökyüzünde 100 yıl

KLM'den 100'üncü yılına özel bir reklam filmi.

09.10.2019 - 11:11 | Arzu Nilay Kocasu

1919’da kurulan KLM Hollanda Kraliyet Havayolları bu sene 100’üncü yaşını kutluyor. Bir asırlık mirasını anmak amacıyla bir reklam filmi yayınlayan marka, DDB Unlimited imzalı 60 saniyelik filmde yolu KLM’den geçen üç nesilden kadının kesişen hikâyesini anlatıyor.

Kampanya hakkında konuşan KLM Müşteri Deneyimi Başkan Yardımcısı Boet Kreiken “Bugün KLM olarak 100’üncü yaşımızı kutluyoruz. Bu, gerçekten neyi amaçladığımız hakkında konuşmak için harika bir dönem. İnsanları bir araya getirmeyi, misariflerimize ilgi ve alaka göstermeyi önemsiyoruz. Tüm bunların ötesinde, sürekli bir gelişme sergilemek bizim en büyük amacımız. Elbette havacılık alanında ama bunun yanı sıra daha geniş anlamda bir gelişme… Ayrıca, uçma eyleminin ardındaki sihri asla unutmadık. Müşteri, hayran ve çalışan nesilleri boyunca ilerleyip bugüne ulaşmış bir sihir bu” açıklamasında bulunurken, DDB Unlimited Genel Müdürü Esther te Pas konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

“Sürpriz bir sonla biten -toplumun geçtiğimiz 100 yıl içerisinde nasıl evrildiğine dair bir ipucu vererek- evrensel bir hikâye anlatıyoruz. Kampanyaya bir dönem filmiymişçesine yaklaşarak geçmişi fantastik ve gerçekçi tüm detaylarıyla canlandırmayı başardık. DDB Unlimited ekibi olarak yönetmen Ismael ten Heuvel ve KLM’deki tarihçilerle birlikte çalışarak her bir detayın KLM tarihinin zengin mirasını hakkıyla yansıttığından emin olduk.”

KÜNYE

  • Reklamveren: KLM Hollanda Kraliyet Havayolları
  • Reklam Ajansı: DDB Unlimited
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.