MediaCat

Gökkuşağının ötesinde

H&M’den LGBTQIA+ topluluğuna anlamlı destek.

Gökkuşağının ötesinde

Hazır giyim markası H&M, Onur Ayı’nda LGBTQIA+ topluluğuna desteğini göstermek için interaktif bir kampanyaya imza attı. Marka, topluluğun sembolü haline gelen gökkuşağı bayrağının gerçek anlamına ve ardında yatan etkileyici hikâyelere ışık tutmak için “Beyond the Rainbow” kampanyasını başlattı.

Telefon kamerasıyla çevredeki herhangi bir gökkuşağı figürünü okutarak bağlanılabilen bir internet sitesi yaratan marka, bu site aracılığıyla herkesi gökkuşağının ardındaki hikâyelere kulak vermeye ve dilerlerse kendi hikâyelerini paylaşmaya davet etti.

Onur’un merkezinde yer alan çeşitlilik, eşitlik ve şeffaflık gibi temel değerleri desteklemeyi amaçlayan kampanyanın yüzleri arasında Amerikalı oyuncu ve şarkıcı MJ Rodriguez (Michaela Jae Rodriguez), Meksikalı influencer Héctor Trejo, Danimarkalı oyuncu, model ve global Onur elçisi DJ Sus Wilkins ve Amerikalı sanatçı ve aktivist Chella Man bulunuyor.

H&M Sürdürülebilirlik Müdürü Pascal Brun kampanyaya dair görüşlerini şu sözlerle dile getiriyor: “Bu kampanyanın LGBTQIA+ topluluğunu bir araya getirmesinden ve tüm bu farklı ama çok önemli hikâyelerini anlatmasından gurur duyuyorum. Bu proje temel değerlerimizle doğrudan bağlantılı ve herkesin istedikleri hayatı yaşamalarını, kim olduklarını ifade etmelerini ve kendilerinin en iyisi olmalarını destekleyen sosyal vizyonumuzu kapsıyor.”

Kampanya kapsamında ayrıca, tüm dünyada LGBTQIA+ topluluğuna eşit hakları ve adil muameleyi savunan Birleşmiş Milletler’in Özgür ve Eşit Kampanyası’na 100 bin dolar yapılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.