MediaCat

Gloria Jeans Türkiye’ye dönüyor

Gloria Jeans Türkiye’deki işletmesini yapan Reysaş ile bu yıl yollarını ayırmıştı.

Gloria Jeans Türkiye’ye dönüyor

Gloria Jeans Türkiye’deki işletmesini yapan Reysaş ile bu yıl yollarını ayırmıştı. 1968’de kurulan ve İstanbul’da 38 mağazaya ulaşan kafeterya zinciri Hacı Sayid’in sahibi Burhan Dinçerler, üç gün önce Avustralya’da master franchise anlaşmasını imzaladıklarını söyledi.

Gloria Jean’s ile uzun bir süredir görüşmeler yaptıklarını belirten Dinçerler, “Gloria Jean’s’e bizim gibi talip olan 6-7 firma daha vardı. Bunların arasında inşaat ve gıda firmaları da bulunuyordu. Ancak şirket bizi seçti” dedi.

‘Sıfırdan başlayacağız’
Şirket yetkililerinin bu kararı vermeden önce fabrikalarını gezdiğini, çalışma şartlarını incelediklerini kaydeden Dinçerler, “10 yıllık mali yapımıza baktılar. Ve bu sektörde var olan, işi bilen bir markayla çalışmayı tercih ettiler” diye konuştu.

Her yıl minimum 20 Gloria Jean’s kahve dükkânı açacaklarını söyleyen Dinçerler, “İşe sıfırdan başlayacağız. Önceliğimiz İstanbul ve Ankara olacak” dedi.

(Kaynak: Milliyet)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.