“Global Marka” semineri

Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü, Koç Bilgi Grubu, Arçelik ve Tat Konserve sponsorluğunda 9 Mayıs 2003 tarihinde 'Global Marka' Semineri'ni düzenliyor.

30.04.2003 - 00:00 | MediaCat

Koç Üniversitesi tarafından 2001 yılında kurulan ve liderlik, pazarlama ve marka benzeri konularda, iş dünyası ile üniversite çevresindeki bireylerin kişisel, profesyonel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı hedefleyen Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü, Koç Bilgi Grubu, Arçelik ve Tat Konserve sponsorluğunda 9 Mayıs 2003 tarihinde ‘Global Marka’ Semineri’ni düzenliyor.
Beko Elektronik Genel Müdürü Ali Sümerval?in açılış konuşmasını yapacağı seminerde, Coca-Cola Avrasya ve Ortadoğu Bölümü Başkanı Ahmet Bozer, Mavi Jeans Genel Müdürü Nurettin Kantarelli, Loreal Ülke Genel Müdürü Malek Sarmini, Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Gündüz Özdemir ve Mercedes Pazarlama Direktörü Eşref Biryıldız konuşmacı olarak katılıyorlar. Tuck School of Business at Dartmouth Üniversitesi?nde İş İdaresi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Koen Pauwels da seminerinde, global marka konusundaki akademik bilgilerini anlatacak.

Türk ekonomisinin farklı sektörlerinde faaliyet gösteren ulusal ve çokuluslu şirket çalışanları, öğrenciler ve akademisyenlerle birlikte yaklaşık 400 davetlinin katılması beklenen “Global Marka” seminerinde, katılımcıların global marka konusunda bilgilendirilmesi ve global marka vizyonlarına farklı pencereler açılması amaçlanıyor. Bir gün sürecek “Global Marka” Semineri, Koç Üniversitesi Kampüsü Mühendislik Amfisi?nde yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.