Glamly Digital’e 2 yeni marka

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

06.07.2021 - 09:50 | MediaCat

İstanbul’da 40’ı aşkın lokasyonda anlık araç kiralama hizmeti sunan Zipcar Türkiye ve otomotiv perakendeciliğinde hizmet veren Birmot yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını Glamly Digital’e emanet etti. Zipcar ve Birmot’un yeni dijital reklam ajansı Glamly Digital, işbirliği kapsamında her iki markaya yaratıcı projeler, sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi, YouTube kanal stratejisi ve video prodüksiyonu, influencer projeleri gibi konularda hizmet verecek.

Son olarak Zipcar ve Türkiye ile el sıkışan Glamly Digital’in portföyünde Atasun Optik, Atasun Optik Kariyer, Solaris, Pınar Su, Pınar Frii, Boyner, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Code Lotus, Koç Sağlık Yanımda, RMK AIMES, Koç Healthcare, VKV Sağlık Kuruluşları Kariyer, AkzoNobel, Marshall Boya, She, Caldion, Hunca Care, Panista Bakery ve Seluz Fragrances & Flavors gibi markalar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.