Geri sayım bitti! Biri uyudu, öbürü düş gördü…

Aylardır kaderdegistirilebilirmi.com sitesinde geri sayım heyecanı yaşanıyor, sitede bulunan online sayaç hızla ilerlerken...

01.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Aylardır kaderdegistirilebilirmi.com sitesinde geri sayım heyecanı yaşanıyor, sitede bulunan online sayaç hızla ilerlerken, her geçen gün tansiyon yükseliyordu. Acaba bu neyin geri sayımıydı, sayaç ne anlama geliyordu, o gün geldiğinde hangi sürpriz bizleri bekliyordu soruları bir an olsun akıllardan çıkmıyordu. Ayrıca sitede, kaderin değişmesi bizlerin elinde mi sorusuna yanıt aranıyordu. Kimileri kaderi değiştirmek elimizde derken, kimileri ise bunun tam aksini iddia ediyordu. O büyük gün geldi, tüm cevapsız sorular yanıtını buldu.

Online sayacın sıfırlandığı gün, Türk sinema tarihinin önemli  yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın yeni sinema filmi “Prensesin Uykusu’nu” işaret ettiğini öğrendik. 19 Kasım’da vizyona girecek olan film, sıradan insanların birlik olup kaderi değiştirmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Bugüne kadar yazdığı senaryolarla yüreğimize dokunan Çağan Irmak, şimdi de kaderle ilgili sıcacık bir öyküyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kaderdegistirilebilirmi.com sitesinde; 19 Kasım’da vizyona girecek Prensesin Uykusu ile ilgili ayrıntıları öğrenebileceğiniz gibi, kaderin değişip değişmeyeceği ile ilgili yeni yorumları da okuyabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.