General Mobile cepte görüntülü konuşma devrimini başlattı

General Mobile'in yeni modeli GF2F ile 3G'den önce görüntülü konuşma ve görüntülü chat devrimi başladı...

08.01.2009 - 15:12 | MediaCat

Dünyanın sayılı cep telefonu markalarından biri olan General Mobile’ın yeni modeli GF2F ile 3G’den önce görüntülü konuşma ve görüntülü chat devrimi başladı. Çift sim kartlı ilk cep telefonu gibi birçok ilki tüketiciyle tanıştıran General Mobile, yeni modeli GF2F’de yer alan “Face to Face” teknolojisi ile de yine bir ilk olan “Cep telefonunda görüntülü konuşma ve görüntülü chat” teknolojisini dünya lansmanıyla aynı anda Türk tüketicisine sunuyor.

“Face to Face” teknolojisiyle, görüntülü konuşma ve görüntülü chat yapılabilmesine olanak sağlayan General Mobile GF2F modeli, dünyayla aynı anda Türkiye’de. Üstelik “Face to Face” özelliğiyle GPRS üzerinden yapılan görüntülü konuşma ve görüntülü chat, 3G teknolojisinden çok daha uygun fiyata gerçekleşiyor.

General Mobile’ın yeni cep telefonu modeli GF2F; sahip olduğu Google map, Ebuddy (MSN, Yahoo talk, Google talk, AOL Messenger) teknolojisi, FM Radyo, Bluetooth, 2.0 megapixel kamera, hafıza kartı desteği ve diğer özellikleriyle bir cep telefonundan beklenen tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra, GPRS üzerinden görüntülü konuşma ve görüntülü chat imkanı sağlayan benzersiz F2F (Face to Face) özelliğiyle birlikte, kısa bir süreliğine 399.-TL yerine 249.-TL gibi çok özel fiyatıyla satışta olacak.

General Mobile’ın geliştirdiği “Face to Face” teknolojisi sayesinde, cep telefonundan görüntülü chat yaparken, karşı tarafın görüntüsü canlı olarak ekrana geliyor ve konuşmalar da sistem üzerinden gönderiliyor. General Mobile GF2F modeli ile görüntülü konuşma ve görüntülü chat yapmak istenildiği zaman, numarayı çevirip F2F tuşuna basılarak otomatik olarak görüntülü chat programına giriş yapılıyor ve sistem karşılıklı olarak çalışmaya başlıyor. “Face to Face” özelliğiyle GPRS altyapısını kullanarak görüntülü konuşma ve chat yapma imkanı sunan General Mobile GF2F model cep telefonu, uygun fiyata 3G’den önce görüntülü konuşma ve chat yapma zevkini yaşatıyor.

General Mobile’ın yeni modeli GF2F ve “Face to Face” teknolojisinin tanıtımıyla ilgili yapılan lansman toplantısında açıklamada bulunan General Mobile Genel Müdürü Sn. Muzaffer Gölcü, General Mobile olarak her zaman cep telefonu sektöründe geliştirdikleri teknolojilerle öncü olmayı, sektöre değer katmayı hedeflediklerini, bugün geliştirdikleri F2F teknolojisiyle 3G’den önce hem de daha uygun fiyata görüntülü konuşma ve chat imkanını Türkiye’ye sunmaktan dolayı duydukları mutluluğu ve gururu dile getirdi. GPRS üzerinden F2F özelliğiyle görüntülü konuşma ve chat imkanı sunan GF2F telefonunu anlatan Sn. Gölcü, bugüne kadar en son teknolojileri ve geliştirdikleri ilkleri en uygun fiyat ve kalite garantisiyle Türk tüketicisine sunmaya çalıştıklarını, yeni modelleri GF2F’nin de teknolojisi, fiyat avantajı ve sunduğu donanımla cep telefonunda bir devrim niteliğinde olduğunu, 2009 yılında lansmanı yapılacak yeni telefonların da bu özelliğe sahip olacağını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.