Gelişim Creative ismini değiştirdi

15 yıldır reklam sektöründe hizmet veren Gelişim Creative yeni bir değişim sürecinde. Ajans değişime öncelikle ismini değiştirerek başladı...

19.01.2010 - 00:00 | MediaCat

15 yıldır reklam sektöründe hizmet veren Gelişim Creative yeni bir değişim sürecinde. Ajans değişime öncelikle ismini değiştirerek başladı.

Vagabond’dan gelen açıklama şu şekilde:

“15 yaşında her şeyi değiştirmek istemez miydiniz? Biz değiştirdik.” mottosu ile yola çıkan Gelişim Creative, reklamcılık sektöründe iddialı, bir o kadar da farklı bir değişim içerisinde.

Mercedes Benz Türkiye, FiYapı, Nestle, Tamek, Pepsi, Unilever, Sodexo, The Ritz-Carlton, İstanbul gibi sektörünün önde gelen uluslararası ve ulusal şirketlerine 15 yıldır reklam hizmeti sunan Gelişim Creative, yenilenmeye isminden başlıyor ve yoluna VAGABOND olarak devam ediyor. VAGABOND, artık 15 senelik deneyimi içinde barındıran ve 15 yaşında bir gencin heyecanına sahip yepyeni bir ajans. Gücünü Gelişim’den alan VAGABOND’da ofisin yeri, yönetim, kadro aynı; değişen şey ise  yenilenmiş bir enerji ve yeni bir ruh. Peki nedir bu VAGABOND?

VAGABOND, özgürlüğün getirdiği yaratıcılık demek. Hem kalıpları yıkacak cesarete sahip olmak, hem de diğerlerinden farklı ve etkili olabilmek. Hem insanların içinde olmak, hem de onların dışındaymış gibi dünyaya bakmak.
VAGABOND, tutkulu bir farkındalık demek.
VAGABOND için hareketsiz durmak, geride kalmak demek.
VAGABOND’a göre, insanlar bir şey için çılgınlık diyorsa, onu yapmak gerek.
Başka bir şeye iyi deniyorsa, onu zaten birileri yapıyordur diyerek kabul etmemek demek.

VAGABOND çalışanları bu ruha inanıyor, o kadar ki ismimiz oluyor. Bu yeni ve güzel macerada birlikte yol alabilmek dileğiyle…

SAYGILARIMIZLA,

Mustafa Peynirci   Cengiz Peynirci  Ebru Ertüreten 
Ajans Başkanı   Ajans Eşbaşkanı  Genel Müdür

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.