MediaCat

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen viral kampanyalar

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen viral kampanyalarında yine komedi unsuru dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen viral kampanyalar

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen viral kampanyalarında yine komedi unsuru dikkat çekiyor. Jenifer Lopez’in yer aldığı video hala en çok izlenen viral kampanyalar listesinde bir numara. Geçtiğimiz haftaya göre büyük değişiklikler görmediğimiz listeden Lady Gaga’nın yer aldığı Google reklamının düşmesi dikkat çekiyor.

1. Jenifer Lopez kimliğini unutursa bina girişinde sorun yaşamayacağını düşünürsünüz. Peki, onu tanımamakta ısrarlı bir güvenlik görevlisiyle karşı karşıya kalırsa ne olur? Geçtiğimiz hafta McCann Erickson New York’un hazırladığı bu viral kampanya 2 milyonun üzerinde izlenmiş.

2. Kia için hazırlanan viral video fantastik bir ortamda geçiyor. David & Goliath’ın hazırladığı reklam geçtiğimiz hafta en çok izlenen 2. video olmuş.

3. The Viral Factory’nin hazırladığı viral kampanyada farklı danslarla son 100 yılın moda tarihinde kısa bir gezi yapıyoruz. Bu viral kampanya geçen haftaya göre izlenme oranını artırdı ve listede 4. sıradan 3’e yükseldi.

.

4. Evian’ın sevimli bebekleri kay kay yaparken gösterdiği ve genç olma vurgusunu yaptığı viral kampanya uzun süredir haftanın en çok izlenen viral kampanyaları listesinde yer almaya devam ediyor.

5. Ogilvy Brezilya’nın Burger King için hazırladığı bu viral kampanya yemekle insanın arasındaki romantik ilişkiye muzip bir şekilde dikkat çekiyor.

6. Justin Bieber ürünlerinin amacı dışında kullanıldığı bu reklam absürdlüğü ile hala ilgi çekiyor.

7. Wieden & Kennedy tarafından Levi’s için yaratılan reklamda, gençlik ve özgürlük isteği arasındaki bağlantı şiirsel bir anlatımla aktarılıyor.

8.Wieden & Kennedy’nin Heineken için hazırladığı videoda uzun bıyıklı birini görüyoruz. Bu bıyık pek çok yerde sakil dursa da sık rastlanmayan yerlerde mükemmel görünebiliyor.

9. California Universal Stüdyoları’nda beş günde çekilen bu viral kampanyayı Ben Conrad yönetmiş.Viral kampanyada efsanevi Hollywood filmlerinin setini görebiliyoruz.

10. Sony Playstation için hazırlanan bu video hem oyunların yeni özelliklerini hem de Sony çalışanının hevesini komik bir üslupla gözler önüne seriyo.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.