Gazeteci Eylem Türk’ün 3. kitabı çıktı

Türk, ilk iki kitabında olduğu gibi 'Yıldızlı Kariyer Öyküleri' adlı yeni kitabında da iş dünyasından çıkan başarı öykülerini okura aktarıyor.

17.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Türk, ilk iki kitabında olduğu gibi ‘Yıldızlı Kariyer Öyküleri’ adlı yeni kitabında da iş dünyasından çıkan başarı öykülerini okura aktarıyor.

Şirketlerin başarı öykülerinden derlenen “Nasıl Marka Oldular?” ve iş yaşamındaki kadınların parlak kariyer hikayelerinden oluşan “İş Dünyasında Marka Kadınlar” kitabının yazarı Eylem Türk, yeni çalışmasında da ilgi çekici başarı öykülerine yer vermiş.

İş dünyasının ünlü yöneticilerini ‘Yıldızlı Kariyer Öyküleri’nde bir araya getiren yazar, başarıya giden yolda okuyucularına önemli ipuçları da veriyor.

Kitapta, Arçelik’ten Nokia’ya, Microsoft’tan Ernst&Young’a, Vestel’den P&G’ye Türkiye ve dünya pazarındaki hakimiyetleri ile bilinen önemli kurumların kilit isimleri yer alıyor.

Birbirinden şaşırtıcı hikayelerle 35 üst düzey yöneticinin aşama aşama kariyer hedeflerine nasıl ulaştığını anlatan kitap, başarı yolunda ilerleyenlere de tavsiyelerde bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.