Garanti ‘Yılın Bankası’ seçildi

Garanti Bankası, Financial Times'ın yayımlandığı, bankacılık sektörünün en etkin ve prestijli yayınları...

26.11.2008 - 14:39 | MediaCat

Garanti Bankası, Financial Times’ın yayımlandığı, bankacılık sektörünün en etkin ve prestijli yayınları arasında yer alan “The Banker” dergisinden, “Yılın Bankası” (The Bank of the Year 2008) ödülünü aldı. Derginin “güçlü yönetim” ve “tedbirli risk yaklaşımları” kriterlerine uygun bulunan Garanti, güçlü performansıyla 2008’in en başarılı bankası seçildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, “Garanti, Türkiye ekonomisinin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde; müşteri odaklı, verimlilik ilkelerine bağlı ve modern risk yönetiminin gereklerinden taviz vermeden sürdürdüğü bankacılık hizmetleriyle ödüle layık görüldü. Bugüne kadar kazandığı başarılara, The Banker dergisinin ‘Yılın Bankası’ ödülünü ekleyerek, sektördeki gücünü bir kez daha kanıtladı. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri yerine getirmek için yatırım yapmaya, aktif kalitemizden ve finansal performansımızdan ödün vermeden ekonomiyi desteklemeye devam ediyoruz. Tüm dünyada bankalara olan güvenin tartışıldığı dönemde aldığımız bu ödülle, bir kez daha riski iyi tanımlayan, iyi yönetebilen, güçlü ve başarılı bir banka olduğumuzu gösteriyoruz.” dedi.

İş dünyasının yakından takip ettiği Financial Times tarafından çıkarılan The Banker, her yıl Kasım ayında, dünyanın birçok ülkesindeki bankaları değerlendiriyor. Seçimlerde, mali performansın yanı sıra risk yönetimi, yeni teknolojilerin kullanımı ve rakiplerden farklılaşma stratejileri rol oynuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.