MediaCat

Galaxy S5 aşkına Zürih Gölü’nde selfie

#UnderwaterSelfie İsviçrelileri zorlu bir gerilla aktivitesine katıyor.

Galaxy S5 aşkına Zürih Gölü’nde selfie

Samsung‘un amiral gemisi Galaxy serisinin son üyesi S5 piyasaya sürüldüğünden bu yana beklenenden iyi satış rakamları yakalamış durumda. Tüm dünyada beğeni ile karşılanan telefonun seleflerinden en keskin biçimde ayrılan özelliği ise suya karşı dayanıklı olması. 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca işlevselliğini yitirmeyen S5’in bu özelliği geçtiğimiz günlerde İsviçre‘de gerçekleştirilen gerilla bir etkinlikle tanıtıldı.

Serranetga imzalı #UnderwaterSelfie isimli virale dönen proje Zürih Gölü‘nün kıyısında keyifle ısınan havanın keyfini çıkaran İsviçrelilere yapılan bir sürprizle başlıyor. Gölden elinde bir S5 ile çıkan bir dalgıcın gölün kenarındaki “talihli” isimlere o sırada çalmakta olan S5‘i uzatmasıyla devam eden filmde 8 derecelik suya girip selfie çekmeyi kabul eden isimlere sudan çıkmalarının hemen ardından yepyeni bir S5 armağan ediliyor. Beş gizli kamera ile çekimi yapılan film, Galaxy S5 sahibi olmak için bir dakika bile düşünmeden buz gibi suya giren gençlerin kolajından oluşuyor.

Künye:

Reklamveren: Samsung
Reklam Ajansı: Serranetga, Zürih, İsviçre
Kreatif Direktör: Florian Beck
Yönetmen: Mitch Bekk
Metin Yazarı: Leoni Klump
İllüstratör: Julia Miller
Danışman: Nicolas Hostettler
İdari Sorumlu: Maurizio Rugghia
Kamera/Ses: Cheese & Chocolate Film SA

Kaynak: Advertolog

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.