Galatasaray Bilyoner’den gelir sağlayacak

Galatasaray Spor Kulübü ve Bilyoner.com arasında imzalanan anlaşmaya göre, www.gsbilyoner.com adresinden bilyoner.com sitesine bağlanan...

15.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Galatasaray Spor Kulübü ve Bilyoner.com arasında imzalanan anlaşmaya göre, www.gsbilyoner.com adresinden bilyoner.com sitesine bağlanan Galatasaray taraftarlarının oynayacağı her şans oyunları kuponundan Galatasaray Spor Kulübü gelir elde edecek.

Bilyoner.com’dan gelen açıklama şu şekilde:

Galatasaray taraftarlarının sadece www.gsbilyoner.com üzerinden sağlanan bağlantıyla yarattığı potansiyel, bilyoner.com’un diğer oyunlarında olduğu gibi ülkemiz sporuna ve devlete de katkıda bulunacak.

Yapılan anlaşma ile birlikte Galatasaray taraftarları hiçbir ek maliyet üstlenmeden tamamen bilyoner.com’un sağladığı servis ile kuponlarını oynayabilecekler ve şanslarını denerken aynı zamanda da kulüplerine de katkıda bulunacaklar. Taraftarlar, aynı zamanda bilyoner.com un sunduğu her türlü promosyon ve kampanyalardan aynı şekilde yararlanacaklar.

Aynı şekilde, Galatasaray taraftarları İddaa oyunlarının yanısıra çok yakında TJK oyunları üzerinde de şanslarını denemek için de gsbilyoner.com sitesini kullanabilecekler. Kuponlarını hazırlarken, tüm transferler ve ödemeler için bilyoner.com’un sağladığı üstün servis kalitesi bu şekilde de Galatasaray taraftarlarının hizmetinde olacak.

Türkiye’nin en önemli markalarından Galatasaray ve alanının lider kuruluşu bilyoner.com, 4 yıl için imza attıkları bu iş ortaklığı sayesinde taraftarlarına en hızlı ve en kaliteli hizmeti verme konusunda bir kez daha önemli adımlar attıklarını göstermiş oldular.

Taraftarların en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilmeleri için titizlikle sürdürülen çalışmalar geçtiğimiz haftalarda tamamlandı ve bilyoner.com’un bu hizmeti verebilmek için özel olarak geliştirdiği yazılımın tüm test uygulamaları tamamlandı.

Konuyla ilgili olarak konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, “Günümüzde spor endüstrisi çok hızla büyüyen bir alan haline geldi. Dünyada önde gelen kulüpler bilet ve forma satışı gibi geleneksel gelirlerin dışında yeni alanlara yönelik projeler geliştirmek ve gelirlerini çeşitlendirmek istiyorlar. Biz de kulüp olarak, Türkiye’nin en değerli markası olan Galatasaray markasını gelir yaratma potansiyeli olan birçok yeni alanda değerlendirmek üzere çalışmalar yapıyoruz. Yakın zamanda GSMobile, GSTV projelerini hayata geçirdik, pek yakında kredi kartı projemizle taraftarlarımızın karşısında olacağız. Bu alandaki en önemli projelerimizden biri de GSBilyoner projesidir. Bu proje ile Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Benzeri projeleri çok yakında geçtiğimiz haftalarda bazı Avrupa futbol takımlarının hayata geçirmiş olması da taraftarımıza verdiğimiz değerin çok önemli bir göstergesidir,” dedi.

Bilyoner.com Genel Müdürü Sait Kayahan ise Galatasaray Kulübü ile geliştirdikleri proje ilgili olarak şunları söyledi: “Bilyoner.com olarak spor ekonomisine ciddi katkılarda bulunuyoruz. Son 6 senede spor ekonomisini hiç kimsenin hayal bile edemeyeceği boyutlara ulaştırdığımıza inanıyorum. En büyük hedefimiz Türk Sporu’nun gelişimine katkıda bulunmak. Tıpkı Galatasaray Kulübü ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu projede olduğu gibi Bilyoner.com olarak gerçekleştirdiğimiz her atılımda bu hedefle hareket ediyoruz. Büyük resmi görmeye odaklanan yaklaşımımızla geleceğe bugünden yön veriyoruz.”

Türkiye’de spor müsabakaları üzerine şans oyunları oynatma yetkisi bilindiği üzere Spor Toto teşkilatına aittir. İddaa ise bu teşkilatımızın değerli bir markasıdır. İddaa her yıl fiziksel bayileri ve internet ortamı üzerinden yetki verdiği kuruluşlar vasıtasıyla sporseverlerin şans oyunlarına katılımını sağlamakta ve Türk Sporuna büyük kaynak aktarmaktadır. Bu kaynaklar başta futbol olmak üzere basketbol, voleybol gibi birçok spor dallarına önemli katkılar sağlamaktadır. Sporseverlerin yasadışı bahis siteleri yerine Spor Toto teşkilatı tarafından yetki verilmiş yasal ve ülkemiz sporuna katkıda bulunan şans oyunları sitelerini tercih etmesi büyük önem arz etmektedir. Bu noktada tüm Galatasaraylı taraftarlardan beklentimiz şanslarını gsbilyoner.com sitesi üzerinden denemeleridir.

Bilyoner.com’un geçtiğimiz aylarda kamuoyu ile paylaştığı Türkiye’nin Taraftar Haritası araştırma sonuçlarına göre bilyoner.com’un kendi veritabanında yer alan sporseverlerin %35’i Galatasaray taraftarı. Yine aynı araştırmaya bakıldığında iller bazında da Galatasaray Türkiye genelinde 51 il ile en çok taraftara sahip kulüp. Fenerbahçe %33 taraftar oranı ve 29 ilde en çok taraftara sahip kulüp olarak GS’ı izliyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü %20, Trabzonspor %4, ve diğer kulüpleri tutan taraftarları %8 ile Galatasaray ve Fenerbahçe’yi takip ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.