Ford’dan U Dönüşü

Geçen hafta Ford, gay dergilerine reklam vermeyi durdurma kararı aldığını ve bu karar gereğince kendilerine bağlı markalar olan Land Rover ve Jaguar’ın uzun dönemde gay yayınlarında markalarıyla yer almayacağını açıklamıştı.

15.12.2005 - 00:00 | MediaCat

Geçen hafta Ford, gay dergilerine reklam vermeyi durdurma kararı aldığını ve bu karar gereğince kendilerine bağlı markalar olan Land Rover ve Jaguar’ın uzun dönemde gay yayınlarında markalarıyla yer almayacağını açıklamıştı. Fakat Ford hem kendi sitesinde yayınladığı hem de bazı gay ve lezbiyen grupları ile insan hakları örgütlerine gönderdiği bir mektup ile bu kararından vazgeçtiğini yazılı olarak bildirdi.

Ford’un kurumsal insan kaynakları grup başkan yardımcısı Joe Laymon konu ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Markalarımızın imajını sağlamlaştıran reklamların hedef kitlemiz ile iletişimimizde etkili ve doğru bir rol oynadığını umuyorum. Bu değişmedi. Bu konuya en iyi yanıtı reklamlarımız verecektir.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.