Ford reklamlarına ODD ödülü

Ford Otosan, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin düzenlediği ‘ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri’ organizasyonunda dört dalda ödül aldı.

21.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Ford Otosan, Türk otomotiv sektörünün 52 markasını çatısı altında bulunduran Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin düzenlediği ‘ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri’ organizasyonunda dört dalda ödül aldı.

Ford Otosan, ODD İletişim ödüllerinde Ford Transit’in “Dünyanın yükü Transit’in sırtında” reklam kampanyasıyla “Yılın Gazete İlanı”, Ford Fiesta’nın üç boyutlu “Bu Fiesta Müzik dinlemeyi çok seviyor” reklamıyla da “Yılın Outdoor Uygulaması” ödüllerine layık bulundu.

İletişim ödüllerinin dışında, Ford Otosan ayrıca ODD Satış Ödülleri’nde “En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası” seçildi ve “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli” kategorisinde Ford Transit Connect’le ödül listesine girdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.