Ford Otosan yeni iletişim ortağını seçti

Türk otomotiv sektörünün öncü kurumlarından Ford Otosan’ın iletişim danışmanlığı konkuru sonuçlandı...

29.08.2008 - 11:15 | MediaCat

Türk otomotiv sektörünün öncü kurumlarından Ford Otosan’ın iletişim danışmanlığı konkuru sonuçlandı. Konkuru Tribeca İletişim Danışmanlık kazandı.

Ford Otosan, yeni iletişim hizmetleri ortağı olarak, Tribeca İletişim Danışmanlık’ı seçti. Kuruluş 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren Tribeca İletişim Danışmanlık ile çalışmaya başlayacak.

Stratejik iletişim çalışmalarını Tribeca İletişim Danışmanlık ile birlikte yürüteceklerini ifade eden Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Umut Canpolat şunları söyledi:

“Bugüne kadar ülkemizde bilinirliğimizi artırmak amacıyla stratejik iletişim çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürdük. Şimdi, uzman düzeyinde hizmet alacağımız Tribeca İletişim Danışmanlık ile yolumuzda çok daha güçlü bir şekilde yürüyeceğiz. Yeni iş ortağımızın, sosyal paydaşlarla ilişkilerimizi sağlıklı yönetmemize ve geliştirmemize önemli katkıda bulunacağına inanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.