Fischem Kozmetik PR ajansını seçti

Son 20 yıldır Türk kozmetik tüketicisine başarıyla hizmet veren Deotak ve Depitak markalarının yaratıcısı Fischem Kozmetik...

04.05.2009 - 16:24 | MediaCat

1987’de kurulan ve zengin ürün yelpazesi ile son 20 yıldır Türk kozmetik tüketicisine başarıyla hizmet veren Deotak ve Depitak markalarının yaratıcısı Fischem Kozmetik, 2009 yılında da halkla ilişkiler, pazarlama iletişimi ve reklam çalışmaları için Spark PR ve Spark ADV ile yola devam kararı aldı.

Spark PR&ADV’nin hizmet verdigi diger musteriler arasinda sektorun liderlerinden Gül Yapı, Gül İnşaat, Orient Palace Hotel ve Resorts zincirleri, Semerkand Yapi, LIP ve Atos Capital Yatırım, Tulpian, Tergan Ayakkabı, Nature Time Saglik Ürünleri, Baps Pilates, DGR Grup, www.perakende.org, Market Dergisi, Mağaza Dergisi gibi birçok farklı sektörden müşteri yer alıyor. Sektörde başarılı projelere imza atan Spark, ayrıca Pimas Siding, Pimapen ve markalarının tasarım çalışmalarını da yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.