Figen İsbir’in ismi ölümsüzleşiyor

Türk Eğitim Vakfı ve Excel İletişim ve Algı Yönetimi, duayen iletişimcinin adını Figen İsbir Genç İletişimciler Bursu'yla yaşatıyor.

17.10.2018 - 13:43 | Gönül Hadımlı

Figen İsbir'in ismi ölümsüzleşiyor

Geçtiğimiz ay hayata gözlerini yuman Excel İletişim ve Algı Yönetimi Yönetim Kurulu Başkanı Figen İsbir‘in adı gençleri iletişim sektörüne kazandırmak amacıyla verilecek eğitim bursunda yaşayacak.

Devlet üniversitelerinin iletişim fakültelerinde öğrenim gören öğrencilerin dört yıllık eğitim masraflarının karşılanması amacıyla Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Excel İletişim ve Algı Yönetimi işbirliğinde hayata geçirilen Figen İsbir Genç İletişimciler Bursu iletişim sektörüne destek vermek isteyen herkese açık.

TEV işbirliğiyle oluşturulan fonun ilk tohumlarının İsbir’in vefatının ardından vakfa yapılan bağışlar olduğunu belirten Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, İsbir’in hayallerini gerçekleştirmek için hayata geçirildiğini belirttiği fon hakkında şu açıklamada bulundu:

“Figen Hanım, içinde bulunduğumuz sektörü geliştirmeyi ve büyütmeyi kendine misyon edinmişti. Bu doğrultuda da birçok çalışma yürüttü. Ancak en çok yeni nesillerin ve genç iletişimci adaylarının desteklenmesini önemserdi. Umuyoruz ki, uzun yıllar daha da çoğalan desteklerle bu projeyi devam ettiririz ve Figen Hanım’ın hayalini gerçekleştirmeye devam ederiz.”

Figen İsbir’in adını yaşatmak isteyen herkes buradan destekleriyle genç iletişimcilere eğitim masraflarında buradan destek olabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.