MediaCat

FestZ’nin ardından

Bu yıl ilk kez düzenlenen FestZ, üç gün boyunca Müze Gazhane’de 75 bin gence umut, heves ve heyecan aşıladı.

FestZ’nin ardından

Akbank ana sponsorluğu ve MediaCat ev sahipliğinde Müze Gazhane’de gerçekleşen Fest Z üç günün sonunda 75 bin genci ağırladı. Web 3.0’e dair ilham verici sohbetlerden DJ’lik atölyelerine, yazarlarla söyleşi ve imza buluşmalarından stand-up şovları ve konserlere kadar pek çok keyifli etkinliğin gerçekleştirildiği FestZ, beceri ve sürdürülebilirlik atölyeleriyle de katılımcıların yeni deneyimler edinmelerine fırsat sağladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasını gerçekleştirdiği FestZ’de; Sefo, Şanışer, Sokrat ST, KÖFN, İkilem, Eylül Çekirge, Sura gibi sanatçılar sahne alırken, Tuz Biber stand-up ekibi, Cem İşçiler, Şokopop, Okan Cabalar, Ediz Hafızoğlu ve Kamufle gibi ünlü isimler de gençlerle buluştu.

Akbank Gençlik Akademisi’nde ilham dolu buluşmalar

Akbank Gençlik Akademisinde ise Oğuzhan Saruhan ve Burcu Civelek Yüce dijital lider olmak; Murat Yeşildere, Pınar Anapa ve Ekin Al kariyeri ve geleceği planlamak; Itır Erhart ve Beril Alakoç sosyal girişimcilik ve dayanışma; Emirhan Deniz Çelebi iş dünyasında kapsayıcı dönüşümü yakalamak başlıklarında ilham verici seminerler gerçekleştirirken, alanında uzman daha pek çok isim ve marka yöneticisi de gençlerle bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

Etkinlikten geriye kalan güzel anlara festz_ist Instagram hesabı üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.