Festivalini kendin tasarla!

Gençler Sabancı Baharı 2012 ile, kampüslerine gelecek festivali kendileri belirleyecek.

10.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Sabancı Holding, üniversitelerde düzenlenen bir çok festivalden farklı olarak, öğrencilere kampüslerinde görmek istedikleri festivali Facebook üzerinden bu sene de kendilerine tasarlatıyor. Gençlerin  seçtiği festival içeriğini Sabancı Holding, Mayıs ayında Sabancı Baharı adıyla öğrencilerin kampüsüne getirecek. 

“Eğlenceyi Kendi Tarzında Yaşa” sloganıyla başlatılan ve iki hafta sürecek olan oylamada gençler, facebook.com/sabanciholding adresine tıklayıp kampüslerinde görmek istedikleri festivalleri kendileri belirleyecek. Kültür/Sanatla eğlencenin bir araya geldiği Sabancı Baharı’nda gençler, atölyelerden oyunlara kadar bir çok şeye kendileri karar verecek. Ayrıca bu sene, genç amatör müzik grupları da  şarkılarını ana sahneden onbinlere söyleyebilmek için yarışacak. Sabancı Baharı 2012 sanatçısının alt grubu olarak sahne alacak olan amatör gruplar da facebook.com/sabanciholding sayfasından gençler tarafından seçilecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.