MediaCat

Fenerbahçe-Galatasaray derbisine özel uygulama

İki ezeli rakip yıllardan beri kendi efsanesini yaratıyor, taraftarlar efsanenin bir parçası oluyor.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisine özel uygulama

Türkiye’nin lider platformu Digiturk, 17 Mart Cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçı heyecanını, yeni Facebook uygulaması ile pekiştiriyor. Digiturk’ün “Efsane11” Facebook uygulaması ile taraftarlar, efsaneleşmiş derbinin bir parçası olma fırsatını yakalıyor.
 
Digiturk; Avrupa’nın en önemli derbilerinden biri olarak kabul edilen, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi yaklaşırken taraftarın heyecanına ortak oluyor. Lig TV’nin resmi Facebook sayfası üzerinden yayına geçirilen “Efsane11” uygulaması ile taraftarlar, kendi efsane takımlarını oluşturarak sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı yakalıyor.

Yalnızca günümüz futbolcularını değil, her iki takımın kuruluşundan bu yana görev yapmış efsane isimlerin tümünü seçme olanağı sunan uygulama ile kullanıcılar, istedikleri dönemden futbolcuları seçerek kendi “Efsane11”lerini yaratabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar takımlarını oluştururken, futbolcular hakkında bilgilere erişebiliyor, sunulan arşiv sayesinde zamanda yolculuk yaparken; iki takım arasındaki önemli maçlara ait nostaljik gazete haberlerini okuyup gol videolarını seyredebiliyor.

Kullanıcılar tarafından en çok seçilen sporculardan oluşmuş 11’i seçen 369 kişi,17 Mart günü oynanacak 369. derbi şerefine, maçı Digiturk Play ile internet üzerinden izleme hakkı kazanıyor.
Efsane11 uygulamasına, Lig TV’nin resmi Facebook sayfası https://www.facebook.com/ligtv uygulama bölümlerindeki Efsane 11 linkinden veya doğrudan https://apps.facebook.com/efsaneonbir/ adresinden ulaşılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, uygulama üzerinden kendi efsane 11’lerini, #efsane11 hashtag’i ile Twitter’dan takipçileri ile paylaşabiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.