Felis Ön Jüri Toplantısı Gerçekleşti

MediaCat’in düzenlediği ve medya fikrini ödüllendirmek amacıyla bu sene ilki gerçekleşecek olan Felis Ödüllerinin ön jüri toplantısı Radisson SAS Ortaköy’de 18 Temmuz’da gerçekleşti.

19.07.2006 - 00:00 | MediaCat

MediaCat’in düzenlediği ve medya fikrini ödüllendirmek amacıyla bu sene ilki gerçekleşecek olan Felis Ödüllerinin ön jüri toplantısı Radisson SAS Ortaköy’de 18 Temmuz’da gerçekleşti. Jüri değerlendirme metodolojisi üzerine konuşulan toplantıda 24 Ağustos’taki ilk jüri toplantısında kısa listeye kalan işler belirlenecek. 19 Eylül’de tekrar toplanacak olan jüri üyeleri kısa listeye kalan işler arasından kategori birincilerini belirleyecekler. 21 Eylül’de gerçekleşecek olan ödül töreni gecesinde de jüri üyeleri son kez bir araya gelerek kategori birincileri arasından büyük ödülün sahibini belirleyecekler. Dileyenler Felis yarışması ile ilgili daha detaylı bilgiyi www.felisodulleri.com adresinden alabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.