Felis Ödülleri 2017’de ilk gece sona erdi

Törenin bu akşam gerçekleşen ilk ayağında 10 bölümde en iyiler ödüllerine kavuştu.

07.11.2017 - 23:11 | MediaCat

Felis Ödülleri 2017'de ilk gece sona erdi

Bu yıl 3 bin 385 başvuruyla tarihî bir başarı yakalayan Felis Ödülleri’nde ilk gece sona erdi. Zorlu PSM’de Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen 12. Felis Ödülleri ilk gecesinde Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama, Entegre Kampanyalar, Film, Medya, Promo & Aktivasyon, Radyo, Üretimde Ustalık ve Sağlık İletişimi Bölümlerinin en başarılı işleri ödüllendirildi.

İskender Paydaş ve Orkestrası’nın konseriyle başlayan gece, MediaCat tarafından Çaykur işbirliğiyle hazırlanan Ajans Çaycıları haber dizisi için hazırlanan videonun gösterimi ve haber dizisine konuk olan ajans çaycılarına ödüllerinin takdim edilmesinin ardından dokuz bölümde ödül kazanan işlerin açıklanmasıyla devam etti.

Büyük ödüller ve yılın ajansları

İki büyük ödülün dağıtıldığı gecede Film Bölümü Büyük Ödülü Allianz için hazırladığı Allianz Seninle projesiyle Concept’in, Medya Bölümü Büyük Ödülü ise Vodafone Red için gerçekleştirdiği Fi Sponsorluk Projesi’yle Mindshare’in oldu.

Yılın ajanslarının da ödüllendirildiği 12. Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde Yılın Yaratıcı Ajansı 4129Grey, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı directComm ve Yılın Medya Ajansı Mindshare ödüllerine kavuştu.

Felis 2017’de yarın

Felis 2017, yarın gerçekleşecek ikinci gecesinde Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Markalı İçerik ve Eğlence, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Mobil, PR ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinin en iyilerine ödüllerini takdim edecek.

Felis Ödülleri 2017 tüm kazananlar

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.