Felis Mutluluk Treni 14 Ekim’de kalkıyor

3. Felis Ödülleri töreni için geri sayım başladı. 349 projenin yarıştığı, 110 projenin kısa listeye kaldığı...

26.09.2008 - 16:17 | MediaCat

3. Felis Ödülleri töreni için geri sayım başladı. 349 projenin yarıştığı, 110 projenin kısa listeye kaldığı ve 80 projenin finalist olarak başarı belgesi kazandığı yarışmanın töreni bir tiyatro prodüksiyonu şeklinde tasarlandı.

Ali Poyrazoğlu’nun moderatörlüğü ve Deniz Akkaya’nın sunuculuğu üstleneceği tören 14 Ekim 2008 Salı günü Swiss Otel’de gerçekleşecek. Bu arada P&G Başkanı Saffet Karpat’ın yönetiminde tamamı P&G personelinden oluşan 8 kişilik ‘Fazla Mesai Orkestrası’ gecede tüm sektörü coşturacak bir konser verecek.

14 Ekim’de, 20 kategori birincisi ödüllerine kavuşurken, bu yıl ilk kez ‘yılın medya ajansı’ da seçilecek. Yarışmaya katılan medya ajansları her iş için aldıkları sonuca göre bir puan alacaklar. Sonuçta en yüksek puanlı ajans ‘yılın medya ajansı’ olacak.

Sektörün sabırsıklıkla beklediği gecede katılımcıları çok büyük sürprizler bekliyor. Tören için detaylı bilgi hulyayalcinkaya@kapital.com.tr adresinden edinilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.