Felis Ödüllerine başvurular başladı!

13'üncü kez düzenlenecek Felis Ödüllerine başvurular 14 Eylül tarihine kadar devam edecek.

01.08.2018 - 10:20 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Felis Ödüllerine başvurular başladı!

Bu sene 13’üncü kez düzenlenen, yaratıcılığın marka hedeflerine sağladığı etkiyi değerlendiren yarışma Felis’in başvuru süreci bugün itibarıyla başlıyor. Geçtiğimiz sene 3 bin 385 adet başvuruyla rekor kıran yarışma, 14 Eylül tarihine kadar 16 bölüm ve 397 kategoride hem ajansların hem reklamverenlerin hem de bireysel çalışmaların başvurularını Felisodulleri.com adresinden kabul edecek.

Yepyeni bir bölüm

Her sene yeni bir bölümle vizyonunu ortaya koyan Felis, bu sene de Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü’yle alanını genişletiyor. Bu bölümde pazarlama hedefleri doğrultusunda potansiyel müşteriler için yaratılan deneyim ortamının doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru yöntemlerle buluşturulmasını sağlayan projeler yarışacak. Bu bölümdeki başvurular, müşteri etkileşimini oluşturmak için yaratılan deneyim ortamının kreatif değerine, stratejisine, uygulama başarısına ve sonuçların etkisine göre değerlendirilecek.

Felis’in ses getiren yenilikleri

Felis Ödülleri’nde son iki yılda gerçekleşen yenilikleri hatırlatmadan geçmeyelim. Zira 2016 yılında Felis kategorilerine eklenen Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü, sadece reklamverenlere özel olan bir bölüm olmasından dolayı yarışmanın en önemli ayaklarından birini oluşturuyor. Var oldukları pazarı yeniden şekillendiren, tüketicinin tutum ve davranışlarını değiştiren, pazarın normlarını belirleyen pazarlama stratejilerinin değerlendirileceği bölümde, profesyonellerin pazarı dönüştürmek adına geliştirdikleri strateji, uygulamadaki mükemmeliyeti ve elde ettikleri sonuçlar yarışacak.

Verinin Yaratıcı Kullanımı ve Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü ise Felis’e geçtiğimiz sene katılan ancak yoğun başvuru alan bölümlerden. Bu kapsamda Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü’nde markaların daha iyi bir dünya için üstlendikleri kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleriyle, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için hayata geçirilmiş yaratıcı çalışmalar, elde ettikleri sonuçlarla birlikte değerlendirilirken Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümü’nde, fikirde ya da uygulamada verinin dokunuşunu gösteren işler yarışacak. Veriden elde edilen içgörüyle çözülen problemler, anlatılan hikâyeler ve markaların tüketicileriyle kurdukları bağ değerlendirilecek.

Proje tarihleri

Yarışmaya 1 Ekim 2017- 14 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş projeler katılabilecek. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ne 1 Haziran 2015 – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında hayata geçirilmiş çalışmalar başvurabilecek.

Felis Ödülleri, 7 – 8 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.