MediaCat

Farklı bir şey deniyoruz

Turşu Ajans’ta hizmetin başarı kriteri olarak ilk sıraya daima etkileşimi koyuyoruz. Tüketicilerin karar verici oldukları yeni pazarlama evreninde, ulaştığımız milyonlar kadar kazandığımız kalpler ve değerli yorumlar da önem teşkil ediyor.

Farklı bir şey deniyoruz

İdeal ajans seçimi pek çok marka yöneticisi için sancılı bir sürece dönüşebiliyor. “Sonunda aradığım ajansı buldum” cümlesini nadiren duyabiliyoruz. Bazı yöneticiler tüm iletişimin tek elden yürümesi gerektiğini düşünürken bazı yöneticiler de kendileriyle daha çok ilgilenen butik yapıdaki ajanslarla mutluluğu yakalıyor. Marka – ajans ortaklığının başarısındaki en önemli kriterin enerjilerin uyumu olması her konuda geçerliliğini koruyor. Bunun dışında teknik yeterlilikler konusunda ise “enerji uyumu” kavramını bir kenara bırakarak, mecralardaki yetkinliklerin iyi analiz edilmesi gerekiyor.

Örneğin, markalar için sosyal medya kullanımının, reklam filmlerini paylaşarak medya desteğiyle milyonlara ulaşmasını sağlamaktan farklı dinamiklere sahip olduğunu artık -hepimiz çok iyi- biliyoruz. Turşu Ajans olarak günümüz pazarlama dinamiklerine ve ihtiyaçlarına özel yapılandırdığımız bir hizmet modeline sahibiz.

Turşu Ajans hizmet modeli

Bu modelde, hızlı tüketilen hizmetler için hızlı bir üretim altyapısı oluşturmak kritik bir konumda. Hızlı üretim sürecinde ise başrolde kreatif ekibimiz ve prodüksiyon ekibimiz yer alıyor. Ardından veri ve strateji ekiplerinin verileri incelemesiyle yol haritası optimize ediliyor.

Bu noktada standart modele ek olarak, süreci bütünsel olarak yönetebileceğimiz ek departmanlarımız ve uzmanlarımız yer alıyor. Strateji ekibi, medya planlama ekibi, influencer pazarlama uzmanları, prodüksiyon ekibi ve veri ekibi çekirdekte yer alan marka ekibine destek vererek markanın performansının daha bütünsel olarak ele alınabilmesini sağlıyor. Ek departmanlarla birlikte markanın süreçlerine birkaç kişi yerine 7-8 kişilik ekiplerin katılım sağlaması verimliliği ve performansı artırıyor.

En önemli başarı kriteri “etkileşim”

Bir hizmetin mecrası ne olursa olsun başarı kriteri olarak her zaman ilk sıraya etkileşimi koyuyoruz. Tüketicilerin karar verici oldukları yeni pazarlama evreninde ulaştığımız milyonlar kadar kazandığımız kalpler ve değerli yorumlar da önem teşkil ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.