MediaCat

Fakir 80. yıl logosunu arıyor

Fakir’in 80. Yıl logosu hem Türkiye’de hem de yurt dışında firmanın iletişim malzemelerinde 2013 yılı boyunca kullanılacak.

Fakir 80. yıl logosunu arıyor

1933 yılında Almanya’da Wilhelm Kicherer tarafından kurulan Fakir Elektrikli Ev Aletleri 2013 yılında 80. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Bu vesile ile 2013 yılını 80 yıllık tecrübesini anlatacağı iletişim yılı olarak belirleyen Fakir, bir logo yarışması düzenledi.

Tüm grafik tasarım profesyonelleri ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören öğrencilere açık olan yarışma toplam 45 gün sürecek. 15 Aralık – 30 Ocak tarihleri arasında düzenlenen yarışma sonucunda seçilecek olan Fakir’in 80. Yıl logosu hem Türkiye’de hem de yurt dışında firmanın iletişim malzemelerinde 2013 yılı boyunca kullanılacak.

Birinciye 10.000 TL, ikinciye 5.000 TL, üçüncüye ise 2.500 TL para ödülü verilecek yarışmanın Seçici kurulu Hakkı Mısırlıoğlu, Çağla Turgul, Ulaş Eryavuz, Aslı Şahin ve Gönç Selen’den oluşuyor. GMK yarışma yönetmeliğine uygun olarak düzenlenen bu yarışmaya katılmak isteyenler için eserlerin son teslim tarihi 30 Ocak 2013 olarak belirlendi.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi için www.fakir.com.tr veya yarisma@fakir.com.tr adresine başvurulabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.