EurosiaCom World Series 2009 İstanbul 31 Mart’ta başlıyor

Sosyal iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, 31 Mart - 1 Nisan 2009 tarihleri arasında Informa tarafından düzenlenecek olan EuraisaCom 2009 etkinliğinde...

23.03.2009 - 11:41 | MediaCat

Telekom profesyonellerine yönelik dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan ‘EurosiaCom World Series’in İstanbul ayağı 31 Mart-01 Nisan 2009 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. XING’in ‘Resmi Sosyal Network İş Ortağı’ olarak yer aldığı ve Informa tarafından düzenlenen etkinlikte özellikle Türkiye, Makedonya, Bosna Hersek, Ermenistan, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’nden katılımcılar yer alıyor.

Sosyal iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, 31 Mart -1 Nisan 2009 tarihleri arasında Informa tarafından düzenlenecek olan EuraisaCom 2009 (www.comworldseries.com/eurasia) etkinliğinde resmi ‘Networking’ İş Ortağı olarak yer alıyor. Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve 2 gün boyunca MNVO, broadband teknolojileri, telekom sektörünün trendleri ve gelecek fırsatlarının tartışılacağı kongre ve fuar alanına Orta Asya, Kafkasya ve Balkanlardan telekom alanında 450 üst ve orta düzey yönetici katılıyor. Bölge ülkelerinden 38 konuşmacı, 23 işletme yetkilisi ve 2 Bakan Yardımcısı, Avrasya’nın giderek daha rekabetçi ortamında daha karlı ağlar ve hizmetlere yönelik stratejiler hakkında tartışacaklar. Konferans süresince strateji sunumları, interaktif paneller, uzman tahminleri ve belli temalara odaklı atölyeler yer alacak.

XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili olarak şunları söylüyor: “Kendini durmadan yenileyen telekom sektörünün dünyadaki en önemli organizasyonunun “Resmi Sosyal Network İş Ortağı” olarak yer almak mutluluk verici. Avrupa’nın 1 numaralı iş ağı olan XING’in kurulmasının temelinde de “networking” ve iş geliştime yatıyor. Bu organizasyonda bu konuların tartışılacak olması da ayrıca sevindirici.”

Informa Telecoms & Media’nın Eurasia Com 2009’da XING ile işbirliği yapmaktan büyük sevinç duyduğunu belirttiği etkinlik hakkında Eurasia Com Pazarlama Müdürü Caroline Wiezien görüşlerini şöyle ifade ediyor, “Delegelerin her yıl arka arkaya gelerek deneyimlerini paylaştıkları, meslektaşlarından yeni bilgiler öğrendiği ve işlerini geliştirecek yeni ilişkiler kurduğu “networking”, etkinliğimizin kilit temasını oluşturuyor. Son derece başarılı bir iş platformu olan ve iş dünyasına yönelik işbirliği ve proje geliştirilmesini sağlayan XING, Eurasia Com için mükemmel bir iş ortağı.”

XING, 31 Mart tarihinde XING “Networking” Oyunu ile EurasiaCom konferansının açılışını yapacak. XING Ülke Müdürü Hakan Gönenli, “XING “Networking” Oyunu, her konferansın başında katılımcılara mükemmel bir ısınma fırsatı sunan bir oyun. Oyun katılımcıların kartvizitlerini birbirleriyle değiştirmesiyle başlıyor ve konferans süresince birbirleriyle de daha çok etkileşim içinde olmalarını sağlıyor,” dedi.

GSM operatörlerinde çalışan tüm profesyonellerinin ücretsiz katılabileceği konferansta XING’te oluşturulan (http://www.xing.com/net/telcoeurasia) Euarasia Com Telecoms Grubu aracılığıyla konferans ile ilgili tüm gelişmeler takip edilebiliyor. Grup üyeleri en son çıkan haberleri izleyebiliyor, bölgede çalışan sektör profesyonelleri ve meslektaşları hakkında bilgi edinebiliyor, tanışabiliyor ya da var olan iletişimlerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca, Informa & XING işbirliği ile sadece bu gruba özel yaratılacak fırsatlardan da yararlanabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.