Eurobest’te yeni bir kategori

Reklam yaratıcılığı konusunda Avrupa'da geçen yılın en iyilerini belirlemeyi amaçlayan Eurobest Reklam Festivali'ne başvurular başladı

28.08.2009 - 00:00 | MediaCat

Reklam yaratıcılığı konusunda Avrupa’da geçen yılın en iyilerini belirlemeyi amaçlayan Eurobest Reklam Festivali’ne başvurular başladı. Bu sene 22. düzenlenecek Eurobest’e yeni bir kategoride daha başvurmak mümkün. TV/Sinema, Basın, Açıkhava, Radyo, İnteraktif, Direkt Pazarlama, Satış Promosyon, Medya, Entegre, Tasarım kategorilerinin yanı sıra bu sene ilk defa dahil olan Zanaat (Craft) kategorisine başvurular 25 Eylül 2009 Cuma gününe kadar yapılabilecek. Tüm başvurular online olarak www.eurobest.com adresinden yapılabilir.

25-27 Kasım 2009 tarihlerinde üç gün boyunca sürecek olan festivalde büyük ödüller 27 Kasım 2009 günü sahiplerini bulacak. Avrupa’daki reklam ve iletişim alanındaki yaratıcılığı ödüllendiren Eurobest Ödülleri, Amsterdam’da tarihi bir yer olan Beurs van Berlage’de yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.