Eurobest’in 3 jüri başkanı açıklandı

Avrupa'nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest'in 8 jüri başkanından üçünün adı açıklandı. Bu isimler Sergio Valente, Dagan Cohen ve David Gallagher.

07.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Avrupa’nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest’in 8 jüri başkanından üçünün adı açıklandı. Bu isimler Sergio Valente, Dagan Cohen ve David Gallagher.

DDB Brezilya’nın CEO ve başkanı olan Sergio Valente film, basın, açıkhava ve radyo kategorisi jüri başkanlığını üstlendi. 25 yıldan uzun bir süredir sektöre büyük katkılar sağlamış olan Valente’nin liderliğindeki ajans 2005’te Cannes Lions’ta yılın interatkif ajansı ve Cyber Grand Prix’i ödülü kazanmış, 2009’da ise Cannes Lions’ta yılın ajansı seçilmişti. Valente Eurobest jüri başkanlığı ile ilgili "Eurobest jüri başkanı olmak Avrupa pazarındaki yaratıcı işleri görebilmek adına büyük bir ayrıcalık ama aynı zamanda da büyük bir sorumluluk" dedi ve beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirtti.

Eurobest’te Promosyon & Aktivasyon jüri başkanı ise Dagan Cohen oldu. Hollanda Draftfcb yaratıcı direktörü olan Cohen kariyerine bağımsız bir sanatçı olarak başladı. Her zaman yenilikleri deneyen ve sınırları zorlayan bir yaratıcı olan Cohen, çalışmaları sonucunda sayısız uluslararası ödül kazandı. Cohen, "Bu kategoride pek çok yenilikçi çalışma üretiliyor. Bunun yanı sıra geleneksel, aktivasyon ve dijital arasındaki sınırlar her yıl biraz daha azalıyor. Bu yılki işleri görmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

PR kategorisi jüri başkanı ise Ketchum Pleon Europe’n CEO’su ve Ketchum Pleon London yönetim kurulu başkanı David Gallagher oldu. PR alanında en prestijli ödülleri kazanmış olan Gallagher, pek çok PR yarışmasında da jüri olarak görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.