Eurobest’e kayıtlar başladı

Avrupa'nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest Reklam Festival'ine kayıtlar başladı

29.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Avrupa’nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest Reklam Festival’ine kayıtlar başladı. 18, 29 ve 30 Kasım’da 3 gün sürecek olan etkinlik Lizbon’un kalbinde yer alan ikonik Sao Jorge Sinema salonunda gerçekleşecek. Eurobest Ödül töreni ve After Party, 30 Kasım gecesi tarihi Sao Luiz Tiyatrosu’nda yapılacak.

Bu yıl festivale katılanlar düşünceleri provoke eden seminerlere, uygulamalı atölye çalışmalarına katılabilecek, Avrupa’nın en yaratıcı iletişim çalışmalarını görebilecek ve Avrupa’nın en yetenekli yaratıcılarıyla bir arada olma şansı yakalayacak.

28 Kasım’dan önce başvuru yapan katılımcılar erken başvuru indirimi alacaklar. Katılım davetiyesi 28 Kasım’a kadar 375 Euro, daha sonrasında 475 Euro olarak satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra, 28 yaşından küçük genç yaratıcılara 299 Euro, sektörle ilgili bir okulda okuyan 23 yaşından küçük öğrencilere ise biletler 150 Euro’ya satılacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.eurobest.com adresinden edinebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.