Eurobest 2008 jüri başkanları belli oldu

Eurobest Ödülleri'nde katılımlar 28 Ağustos'ta başlıyor. Yarışma jürisinin 3 Aralık akşamı Stockholm'de...

27.08.2008 - 15:15 | MediaCat

Eurobest Ödülleri’nde katılımlar 28 Ağustos’ta başlıyor. Yarışma jürisinin 3 Aralık akşamı Stockholm’de 3 gün boyunca muhakeme ederek vereceği karar sonucunda yarışmanın kazananları ödüllerine kavuşacak.

Avrupa’nın en yaratıcı reklamlarını seçen Eurobest Ödülleri’nin yirmibirincisinde görev alacak 5 jüri başkanı belirlendi. Her biri reklam alanında birer lider olan jüri başkanları ve başkanlık edecekleri kategoriler şunlar:

Mark Waites, TV/sinema, baskı, açık hava ve radyo jüri başkanı. Kendisi İngiltere’de ki Mother Reklam Ajansı’nın Ortak Yaratıcı Müdürü ve kurucu ortağı.

Matias Palm-Jensen, interaktif ve entegre jüri başkanı. İki masada jüri başkanlığı yapacak olan Matias Palm-Jensen, İsveç firması olan Farfar’ın Yaratıcı Başkan’ı.

Eurobest Tasarım jüri başkanlığına ise Sylvia Vitale Rotta başkanlık edecek. Kendisi Fransa’daki Team Creatif’in CEO’su.

Medya Jüri Başkanı Melanie Varley. Kendisi Londra’da Mediaedge:cia’in baş idarecisi.

Kurt Georg Dieckert, doğrudan ve promosyon jüri üyeliğine başkanlık edecek. Kendisi TBWA/Almanya’nın Baş Yaratıcı Yöneticisi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.