ESOMAR Tüketiciyi Anlama Konferansı

ESOMAR, 7-9 Mayıs tarihleri arasında, Milano’da

02.05.2007 - 16:14 | MediaCat

ESOMAR, 7-9 Mayıs tarihleri arasında, Milano’da ‘Tüketiciyi Anlama Konferansı’ düzenleyecek.

Bu konferans, pazarlamacıların ve Pazar araştırmacılarının karşılıklı görüşüp fikir alışverişi yapabilecekleri ve rekabet hakkında fikirlerini paylaşabilecekleri tek fırsat olacak.

50 farklı ülkeden 170’in üzerinde katılımcının geleceği konferansda, anlayış tarzları, buraya nasıl gelindiği ve nasıl değişimler yaşanabileceği üzerinde durulacak.

ESOMAR Genel Başkanı Véronique Jeannin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, tüketici anlayışlarının pazarlama araştırmalarının kalbi olduğunu ve tüketicinin ne düşündüğünü anlamanın bazen kutsal kase kadar değerli olduğunu söyledi. Jeannin konuşmasına, ‘Pazarlama araştırmalarının bu tarafı oldukçe dinamik ve yenilikçi. Bu konferans boyunca, ESOMAR katılımcılarına günümüzdeki pazarlama anlayışından ve bunların üzerinde neler yapılabileceğinden bahsedecek. Ancak bunu yaparken gerçekçi olmak istiyoruz. Yapacağımız şey yeni teoriler üretmek olmayacak. Sadece pazarlama araştırmalarını teşvik edeceğiz.’ şeklinde sürdürdü.

Dünyanın pek çok ülkesinde Pazar araştırmaları ve tüketici hakkında konferanslar düzenleyen bir organizasyon şirketi olan ESOMAR hakkında daha fazla bilgi için, www.esomar.org, adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.