Ernst & Young görsel kurum simgesi yenilendi

Dünyanın önde gelen denetim ve danışmanlık kuruluşlarından Ernst & Young, görsel kurum simgesini, global olarak daha bütünsel bir anlatım için yeniledi...

04.04.2008 - 13:40 | MediaCat

Dünyanın önde gelen denetim ve danışmanlık kuruluşlarından Ernst & Young, görsel kurum simgesini, global olarak daha bütünsel bir anlatım için yeniledi. ‘Işın Demeti’ adı verilen yeni simge ile şirketlerin tam potansiyeline ulaşma hedefi yalın çizgilerle yansıtılıyor. Yazı tipi ve renkler açısından kolay anlaşılır tarzda tasarlanan yeni kurum kimliği ile Ernst & Young’ın, hedeflediği sonuçlara ulaşmak için farklı girdileri nasıl yönettiği simgeleniyor.

Ernst & Young, çalışanları, müşterileri ve hizmet verdiği geniş kesimlerle ilişkilerinde görüşlerini daha bütünsel ve genel bir konsept çerçevesinde ifade etmek amacıyla, konumlandırma yaklaşımı, mesaj iletme biçimi ve markasını yenileyerek güçlendirdi. Ernst & Young’ın logosu ile kaliteye olan bağlılığını yansıtan anahtar cümle – ‘Quality In Everything We Do’ (Yaptığımız Her İşte Kalite) ise aynı şekilde korundu.

Ernst & Young Müşteri Hizmetleri Global Başkanı Herman Hulst, “Güçlenen markamız Ernst & Young’ın tam potansiyele ulaşma yolundaki kararlı tutumunu yansıtıyor,” dedi. Hulst açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Markamız, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hizmet verdiğimiz geniş kesimler için nasıl fark yarattığımızı gösteriyor. Karşılıklı olarak birbirlerini geliştirmeye, profesyonel ve kişisel açıdan başarılı kılmaya yardımcı olan 130.000 çalışanımızı temsil ediyor. Müşterilerimizin kendi pazarlarına ve paydaşlarına kusursuz hizmet için verdikleri sözleri gerçekleştirmelerini sağlamamızı yansıtıyor. Ayrıca, yaşadığımız ve çalıştığımız çevrelerde bir fark yaratmayı ifade ediyor.”